radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2012 - 19:24
Bomejka: Jak se říká,naděje umírá poslední.
|
09.01.2012 - 18:55
Liška76: Na hledání nikdy pozdě:))..
|
09.01.2012 - 01:22
čubík: ...i já jsem na cestě...v sobě...
|
08.01.2012 - 21:47
Liška76: pěkné st:)
|
08.01.2012 - 20:04
labuť: Máš pravdu...
|
08.01.2012 - 19:17
Liška76: Jacka!Má to šmrnc..ST:)
|
08.01.2012 - 15:08
Psavec: Jo, líbí.
|
08.01.2012 - 14:46
Květka Š.: ST)))
|
08.01.2012 - 13:54
WAYWARD: ...tip Škvorovi
|
08.01.2012 - 13:25
Kapka: Ano... ST
|
08.01.2012 - 12:36
Bíša: Silné verše...
|
07.01.2012 - 15:23
Mbonita: skvěle
ST |
07.01.2012 - 14:54
Květka Š.: dobrý...
|
07.01.2012 - 13:38
Kars: líbilo, fakt
|
06.01.2012 - 18:23
Bíša: Tip!
|
06.01.2012 - 13:03
Liška76: Myslím, že u tebe se dá prominout, že víc píšeš, než čteš..píšeš nádherně..:)
|
06.01.2012 - 12:53
hanele m.: klidně jsi mohl dát aj dvě aby v soutěži bylo dost děl - ty co tu visej mimo soutěž, těch je škoda podle mne
|
06.01.2012 - 12:40
radek oslov: dal ale jinou,to vůbec nevadí,chce to víc číst,a ne jen psát
|
06.01.2012 - 12:39
hanele m.: škoda žes to nedal do soutěže..
|
05.01.2012 - 22:01
Psavec: Dobrá báseň.
|


