radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
15.01.2012 - 20:07
hloubavá: Rezignace dopředu? To ne!
15.01.2012 - 20:03
Psavec: Múza je prostě múza. ST.
15.01.2012 - 18:23
Květka Š.: Múza roste jako z vody
a ty ji růže nosiš
vždy večer,jak se smráká
o verše ji prosiš...
15.01.2012 - 16:55
Liška76: Ach ta můza..ST
15.01.2012 - 15:16
numix: moc pěkné
15.01.2012 - 13:18
hloubavá: Nechci být ve smečce vlků!
15.01.2012 - 13:00
labuť: Múza je druhé já každého básníka...
15.01.2012 - 08:54
Agniezka: jedním dechem jsem to přečetla..***
15.01.2012 - 08:35
hloubavá: Jo jo - zbyde po Daníčkovi prázdno! Moc ráda jsem četla jeho příběhy - ty autentické. Byl zrcadlem doby.
14.01.2012 - 21:20
14.01.2012 - 19:34
Psavec: Dávám ST.
14.01.2012 - 18:27
Bíša: ST.*
14.01.2012 - 18:11
hloubavá: Možná lásky
co jsou sváté
mají tváře
rozevláté
hravý pohled
vlídná líc
co by člověk
chěl mít víc?
14.01.2012 - 18:06
hloubavá: Mně se to líbí vcelku. :-)
14.01.2012 - 14:44
hanele m.: líbí se mi myšlenka ale vůbec bych to nerýmovala
kromě prvních dvou a posledních dvou mi ty rýmy nezní
- za to ten poslední se mi líbí moc :o)
14.01.2012 - 13:03
radek oslov: někdy bych rád vyděl ve své knihovně sebe snad se to podaří,a Keroaca mám v knihovně už od 14.let.
14.01.2012 - 12:59
carodejka: Moc hezké, z těch románů lidí by byla krásná knihovna viď? Jen škoda že každý svou knihu života mnohdy nestačí dopsat, líbí.
14.01.2012 - 12:39
zenge: lze ještě potkat na cestě
člověka?
Aniž by jazyk na vestě
a budoucna se nelekal?
ST
14.01.2012 - 00:12
Psavec: Něžnosti rozevláté, líbí se mi.
13.01.2012 - 23:46
zelená víla: naděje nebývá hloupá
a na myšlenky nikdy není skoupá
jen se neodhaluje
a myšlenky lidí schvaluje..
1 ... 171|172|173|174|175|176|177|178|179 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku