radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.01.2012 - 20:07
hloubavá: Rezignace dopředu? To ne!
|
15.01.2012 - 20:03
Psavec: Múza je prostě múza. ST.
|
15.01.2012 - 18:23
|
15.01.2012 - 16:55
Liška76: Ach ta můza..ST
|
15.01.2012 - 15:16
numix: moc pěkné
|
15.01.2012 - 13:18
hloubavá: Nechci být ve smečce vlků!
|
15.01.2012 - 13:00
labuť: Múza je druhé já každého básníka...
|
15.01.2012 - 08:54
Agniezka: jedním dechem jsem to přečetla..***
|
15.01.2012 - 08:35
hloubavá: Jo jo - zbyde po Daníčkovi prázdno! Moc ráda jsem četla jeho příběhy - ty autentické. Byl zrcadlem doby.
|
14.01.2012 - 21:20
isisleo: 1*
|
14.01.2012 - 19:34
Psavec: Dávám ST.
|
14.01.2012 - 18:27
Bíša: ST.*
|
14.01.2012 - 18:11
hloubavá: Možná lásky
co jsou sváté mají tváře rozevláté hravý pohled vlídná líc co by člověk chěl mít víc? |
14.01.2012 - 18:06
hloubavá: Mně se to líbí vcelku. :-)
|
14.01.2012 - 14:44
hanele m.: líbí se mi myšlenka ale vůbec bych to nerýmovala
kromě prvních dvou a posledních dvou mi ty rýmy nezní - za to ten poslední se mi líbí moc :o) |
14.01.2012 - 13:03
radek oslov: někdy bych rád vyděl ve své knihovně sebe snad se to podaří,a Keroaca mám v knihovně už od 14.let.
|
14.01.2012 - 12:59
carodejka: Moc hezké, z těch románů lidí by byla krásná knihovna viď? Jen škoda že každý svou knihu života mnohdy nestačí dopsat, líbí.
|
14.01.2012 - 12:39
|
14.01.2012 - 00:12
Psavec: Něžnosti rozevláté, líbí se mi.
|
13.01.2012 - 23:46
zelená víla: naděje nebývá hloupá
a na myšlenky nikdy není skoupá jen se neodhaluje a myšlenky lidí schvaluje.. |


