radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2012 - 17:39
radek oslov: děkuji
25.01.2012 - 19:47
Psavec: bez řečí ST.
25.01.2012 - 19:24
Bíša: ST.
25.01.2012 - 18:56
Liška76: Důležité je mít co hledat:))
25.01.2012 - 15:14
hloubavá: Jsme - někdy víc, někdy méně - lidmi.
25.01.2012 - 09:07
enigman: vyjí...
24.01.2012 - 23:21
Psavec: Jsme dokonale nedokonalí.
24.01.2012 - 22:59
Bíša: Velice silné verše!
24.01.2012 - 22:01
hašlerka: jsme jací jsme..ST!
24.01.2012 - 19:06
Liška76: Moc krásný...ST
24.01.2012 - 01:03
Psavec: Moc dobrá, ST.
23.01.2012 - 23:03
Bíša: Tip.
23.01.2012 - 22:01
Bíša: ***!
23.01.2012 - 21:35
Zasr. romantik: Dobrý! ST!
23.01.2012 - 18:19
Kars: Úžasně napsané
23.01.2012 - 18:14
Liška76: slzy polykám..tak už jdu..stromovkou dvoje boty produpu..tu bolest uvnitř rozdupu:))ST..krásně napsané:)
23.01.2012 - 07:44
labuť: Snít si svůj sen
V náruči ženy
Nezůstat němý
Na úsměv změnit
Každodenní dění
22.01.2012 - 21:25
zelená víla: vzpomínky nám už nic a nikdo nevezme..
22.01.2012 - 15:20
miru: Hezká
22.01.2012 - 14:08
Bambulka: radek oslov: ... nemyslela jsem, že kopíruješ ;-) ... jen mě u toho úvodu napadla písnička Pavla Dobeše :-) a i proto jsem si začala Tvé verše zpívat ...
1 ... 168|169|170|171|172|173|174|175|176 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku