radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2012 - 21:29
hašlerka: já říkám...pěkné..ST!
|
20.01.2012 - 21:26
Špáďa: Zazpíval jsem si... s Tebou
|
20.01.2012 - 21:25
WAYWARD: tip
|
20.01.2012 - 21:14
Kars: Mlčení, lhostejnosti, vlastnosti to k zlosti.
Pěkně napsané |
19.01.2012 - 00:26
Bíša: ***!
|
18.01.2012 - 22:49
Psavec: Moc hezká.
|
18.01.2012 - 22:07
hašlerka: Radku, ta je tak křehce krásná..ST!
|
18.01.2012 - 16:16
Liška76: V tichosti posílám ti st..zázraku:))
|
18.01.2012 - 16:14
donne: Zázraky se dějí v tichosti,jenom nespravedlnost křičí.
|
18.01.2012 - 15:53
Hazentla: ta je hezká :)
|
18.01.2012 - 07:56
|
17.01.2012 - 22:44
Bomejka: Neklesej na mysli:-)
|
17.01.2012 - 21:47
Psavec: Slovo horší kulky.
|
17.01.2012 - 20:32
donne: Jo,vyřčené slovo se už za rty nedá vrátit.
|
17.01.2012 - 20:03
zelená víla: mu litovat toho, co řeknu?? to snad ne.. :-)
|
17.01.2012 - 19:51
Liška76: sory za tu chybu:(
|
17.01.2012 - 19:49
Bíša: Upevni si sebevědomí...
|
17.01.2012 - 19:34
Liška76: Mne tedy lhostejný nejsi!!:)ST
|
17.01.2012 - 19:21
radek oslov: děkuji za milá slova...
|
15.01.2012 - 20:24
Bíša: Ano, i taková Múza bývá...
|


