Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.04.2012 - 23:55
Liška76: kasparoza: ano dík napsný to liščí sník:))Děkuju!
|
07.04.2012 - 23:54
kasparoza: krásné až jednoduše snové ...
|
07.04.2012 - 23:54
Liška76: Bíša: já pokorně klekám..děkuji mnohokrát..obrovskou radost liška má:))
|
07.04.2012 - 23:53
Bíša: Klobouk smekám!*
|
07.04.2012 - 23:52
Liška76: Špáďa: ty jsi fakt huSTej..jen netroufám si odhadovat co bys vytvořil při slíkání místo převlíkání hihihi:))Občas vážně vyrazíš dech..pohotovostí a umem..29 minut to je nářez!!!!
|
07.04.2012 - 23:49
Špáďa: No, Liško, znáš mě, koukám v dílech nejen po obsahu a formě atd., ale i po jednotlivých slovech, písmenkách..., a když mně nějaká brnknou přes oko, začnu se v nich vyžívat... Tohle jsem dle intervalu od předchozího komentáře tvořil 29 minut, přitom jsem se ještě převlékal z domácích tepláčků před odchodem na večerní návštěvu...
|
07.04.2012 - 22:12
Liška76: Zdeněk Farkaš: Paulmatthiole: Mbonita: charibeja: Moc děkuji za vaše zastavení..vždy potěšíte:))
|
07.04.2012 - 21:58
charibeja: Krásné.. jako vždy :)
|
07.04.2012 - 21:19
Mbonita: tleskám
|
07.04.2012 - 20:33
Paulmatthiole: No výborně, výborně... to je jasné jako den :-) ST
|
07.04.2012 - 19:52
Zdeněk Farkaš: Moc pěkná. ST.
|
07.04.2012 - 19:00
Liška76: jankennethlister: měl to v krvi..bavilo ho běhat:))Mě nějak lustruješ hihihi
|
07.04.2012 - 18:52
Liška76: jankennethlister: hmm stejně tě nějaká někdy vyčmuchá hihi:)Tato je spíš politická:))Ač liška nepolitik je.
|
07.04.2012 - 18:51
jankennethlister: Nikdy není radmo se vším přehánět.
|
07.04.2012 - 18:50
Liška76: jankennethlister: kdepak krakonoš..v posvátném svazku manželském s lišákem si užívám hihihi:)Díky za návštěvu:))
|
07.04.2012 - 18:49
jankennethlister: Je mi jasný, že ženy hledají do určité míry charizmaticky silné muže... já se skrývám za netem.
|
07.04.2012 - 18:46
jankennethlister: Jakmile jsem si přečetl první dva řádky, tak jsem
si to dal dohromady. Buď máš nějaké techtle mechtle s pánem lesů anebo s Krakonošem. |
07.04.2012 - 18:25
Liška76: panK.: Děkuju:))
|
07.04.2012 - 18:24
panK.: nejmíň pracná je hvězdička, jako prosté vyjádření, že se mi líbí. *
|
07.04.2012 - 18:13
Liška76: Špáďa: a já tobě za úžasný...jistě velice pracný koment:)))Klaním se:))!!!
|


