Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
11.04.2012 - 11:48
básněnka: pěkná...knoflík pro štěstí a přítele neztratit..ST
11.04.2012 - 09:26
Liška76: enigman: občas mívám pocit, že žena bez vlastní hlávky snem mužů jest hihihi
vždyť jí dorostla:))Děkuju!
11.04.2012 - 09:11
enigman: bez hlávky je to nanic...
11.04.2012 - 08:59
Liška76: labuť: no jasně princezna zakletá
v bělostných perutích
to je Janička
kráska labutí:)))Děkuji!
11.04.2012 - 08:56
labuť: Pohádky a hezké konce, to já ráda... :-)
11.04.2012 - 07:52
Liška76: enigman: hihi anooo:))
10.04.2012 - 23:57
enigman: s kosou...samozřejmě na tu trávu...
10.04.2012 - 18:46
Liška76: hloubavá: děkuji ti za všechny návštěvky:))Moc:))
10.04.2012 - 15:45
hloubavá: Od toho my maminky jsme.
10.04.2012 - 15:42
hloubavá: Jako pohlazení...
10.04.2012 - 15:40
hloubavá: Správně! Kdopak by se lišáka bál... :-))
10.04.2012 - 15:38
hloubavá: Mrazivě křehká krása!
10.04.2012 - 11:41
Liška76: vodnar: i ty větší umí jen musí být opatrnější hihihi:(by oponu nezbořili:))Dík za návštěvu:))
10.04.2012 - 10:25
vodnar: jen malý kašparek zahraje velké divadlo
09.04.2012 - 18:20
Liška76: poustevník Jirka: Děkuju za návštěvu:)))
09.04.2012 - 17:56
poustevník Jirka: Jarně se rozehříváš... :o))
09.04.2012 - 17:41
poustevník Jirka: Prima, lištičko! :o))
09.04.2012 - 16:21
Liška76: Smutnej Romantik: Vítej a děkuji:))Již se těším na nějaké Tvé dílko:)))
09.04.2012 - 16:19
Smutnej Romantik: To je hezkýýýýý.
09.04.2012 - 13:37
Liška76: Supermartonátor: děkuji:)))
1 ... 59|60|61|62|63|64|65|66|67 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku