René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
30.11.2023 - 18:01
Besinka: Dobrý.
30.11.2023 - 12:31
Sefer: Moc pěkná. Pro mě narozeninova. Potěšila!
29.11.2023 - 07:48
René Vulkán: Zeanddrich E.: Lásku dobrovolně ..k hrobu raději vůbec nevodit

to ona sama mnohdy, nechá se zahodit

dík za komentář
29.11.2023 - 01:02
Zeanddrich E.: (Lásku dobrovolně ..k hrobu raději vůbec nevodit...)
27.11.2023 - 17:51
René Vulkán: sailorr: dík
27.11.2023 - 17:48
sailorr: jemné, jako rozkvétající růže....ST
23.11.2023 - 08:16
René Vulkán: Vojta: spíš ne
23.11.2023 - 07:56
Vojta: Jo, to znám. Jednou nám jako puk posloužily ,,nerozbitné hodinky". A přežily to.
A co žába.....?
22.11.2023 - 17:05
Lilith: Hezké to :-)
20.11.2023 - 13:37
Zeanddrich E.: ((..no to mne jímá spíše hrůza; - cože - advent je zase na dohled...?!))
19.11.2023 - 18:19
Besinka: Pěkné
17.11.2023 - 12:38
René Vulkán: Zeanddrich E.: pošli mně ty Sudičky, rád bych si je přečetl
17.11.2023 - 04:05
Zeanddrich E.: (Krajane, až jsem se lekl :); v mém poetickém kousku Sudičky (v Brně) mám doslova verš: ..v Brně, už za Jakubem... :) )
15.11.2023 - 17:02
Lilith: Jojo... chjo.
14.11.2023 - 01:00
Zeanddrich E.: ... .
(No hlavně že oba Vranovy jsou naše, jihomoravské...:) )
11.11.2023 - 08:50
zenge: Kohout plaší smrt:-
ST :-)
10.11.2023 - 19:31
René Vulkán: zenge:.
10.11.2023 - 19:30
René Vulkán: jo jo tu znám, když jsem to psal, vzpomněl jsem si na ni a koukám, že ne jediný
10.11.2023 - 18:57
zenge: :-) ajeto i s akordama:-)
10.11.2023 - 18:57
zenge: my zpívali kdysi ožrale tuhle: Vod Ivana Mládků.-)

C Gaug C Gaug
U lesíčka zamrzla říčka,
C Gaug B A7
budeme hrát hokej.,
Dmi A7 Dmi A7
Nabrousím si u bruslí šrouby,
D7 As7 G7
do zatáček budu běhat O.K.
C Gaug C Gaug
Nemáme puk, je nám to fuk,
C Gaug C C7
budeme hrát zmrzlou žábou.
F E7 A7
Ani hokejky nemáme,
D7 G7 C Gaug
na detaily nedbáme.


C Gaug C Gaug
Venco Kábů, přihrej žábu,
C Gaug B A7
já jim jí tam fouknu.
Dmi A7 Dmi A7
Nebo radši sám běž na bránu,
D7 As7 G7
já se zatím na bublinu kouknu.
C Gaug C Gaug
V tom led rupnul, já tam první hupnul,
C Gaug C C7
Vracíme se do kabin kraulem.
F E7 A7
Takže žába puk vyhrála,
D7 G7 C
ve vodě se rozhřála.
1 ... 41|42|43|44|45|46|47|48|49 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku