René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2017 - 00:30
Tara: Básnička je velmi povedená...ST
|
14.02.2017 - 22:46
Květka Š.: v Brně bylo dnes krásně,aspoň tady na kopci v Líšni....
|
14.02.2017 - 21:13
Lilith: Brno je fajn ;-)
ST |
14.02.2017 - 21:07
vavaoko: ST
|
14.02.2017 - 20:53
Adramelech: Náhodou Cejl znám taky. :-) Jednou jsem poblíž dokonce nocoval v nějakém penzionu a kvůli kraválu z ulice jsem se zrovna dvakrát dobře nevyspal.
|
14.02.2017 - 20:52
Milena: Myslim, ze te Zengeho slabosti taky rozumim. :-). A mas pravdu, Rene, take v Brne je dobre...
|
14.02.2017 - 20:46
René Vulkán: zenge: Cejl? Potom se tvé slabosti nedivím :-)
|
14.02.2017 - 20:45
|
14.02.2017 - 20:42
René Vulkán: Milena: A v Brně taky
|
14.02.2017 - 20:40
Milena: Rene, ono je dobre. Tady na literu urcite. ST
|
11.02.2017 - 20:15
Slávka: A touhle bych začala každou bohoslužbu ;-)*
Je v ní celá bible a troufla bych si tvrdit, že i veškeré náboženství. Hele, kdo jsi? ;-)* |
09.02.2017 - 17:19
Lilith: I z trosek se dá stavět... líp ;-)
ST |
09.02.2017 - 17:12
Lilith: Ty i Ringo jste pěkní filuti a ttragelaf to dorazil... :-)
ST |
09.02.2017 - 12:08
Psavec: Parádní vyznání, ST.
|
08.02.2017 - 15:22
Milena: ST
|
07.02.2017 - 18:45
Tara: Hmm, příjemná léčba:-) ST
|
07.02.2017 - 17:37
Zee: líbí, ani bych neřekla, že je smutná, spíš tak nějak přesně vystihla prázdno po zbořeništi, ST
|
07.02.2017 - 14:54
René Vulkán: ttragelaf: sice nevím, co mi v komentáři píšeš, ale tvůj komentář se mi moc líbí, dík
|
07.02.2017 - 14:03
ttragelaf: (brachylogie na základě brachylogie s posunem básnické výpovědi jako výsledek pradoxního uchopení řečnické figury)..... obojí je ale kouzelné
|
07.02.2017 - 13:07
Adramelech: Jak krásná oslava lásky... ST
|


