René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2017 - 18:54
vavaoko: Tak to jsem ještě neměl. Ale znal jsem spoustu těch, co kapali. Naštěstí jen jako kluk a ve špitále od vidění.
ST
20.02.2017 - 18:17
Tomáš: Kamarádka kapavka
muže často doprovází
kdo z nich není padavka
S Tím penicilinem ji srazí
20.02.2017 - 12:16
divoženka1: i já mám pro Brno slaboST,chodila jsem tam do školy:-)a tak jednou za 2 měsíce se jedu Brna načmuchat:-))
19.02.2017 - 09:13
Slávka: Ano, to je hlavní téma současné světelné doby*
17.02.2017 - 16:03
Psavec: Jistě bude, ST.
17.02.2017 - 07:17
René Vulkán: Houda: dík Houdo za Tip.
Tipy mám rád, raději než ST, protože tou už by muselo být něco extra
a takových extra básní je pár
17.02.2017 - 02:06
Houda: Jo, to je dobrý. T
P.S. Lužánecký park znám. Sakra dobře ho znám. :-)
17.02.2017 - 01:30
Houda: Tak z tohodle mám ambivaletní pocit. Prvotní přečtení mi říká, že tomu nerozumím, ale podvědomí, že ano, že jsem to sám prožil a moc dobře vím, o co se jedná. Dávám Tip, ale pod kůží tuším, žes to vystih dokonale.
16.02.2017 - 19:27
Ringo: Hlavně ať tě prosím tě ani nenapadne, že jsi hodil perlu svini.
16.02.2017 - 18:21
René Vulkán: Ringo:
Tak to mě mrzí
Já jsem to psal jako uhozené, ty mi píšeš, že to není uhozené.
Průšvih, debakl.
16.02.2017 - 13:23
Tara: Někdy je vše opravdu STejné jako házení hrachu:-((
16.02.2017 - 10:27
16.02.2017 - 10:25
Ringo: Tvoje dílko není uhozené, asi vím, kam mírís...
16.02.2017 - 10:21
15.02.2017 - 15:57
15.02.2017 - 15:55
15.02.2017 - 09:40
Ringo: Mé verse, milý Renícku,
poprípade Vulkáne,
o jiném jsou teplícku,
kdo chce, ten to uhádne.
15.02.2017 - 07:44
Dota Slunská: Bezva chvilka!
15.02.2017 - 07:30
René Vulkán: Ringo:
má to něco společnýho s tím, když na Kometě v zápesu se Spartou zpíváme:

Spartá, Spartá
bůzerantů partá

a sparťanští fanoušcu oplácejí:

Brnó, Brnó
bůzerantů plnó

Je to o tomto teple?
15.02.2017 - 00:34
Ringo: V Brně je však i pár čtvrtí,
kde občané hlavou vrtí,
dávají se do culení,
dnes jim zima vůbec není.

Stále stoupá sloupec rtuti,
ke třicítce si to plazí,
občané se svlékaj s chutí,
tu a tam jsou chodci nazí.
1 ... 226|227|228|229|230|231|232|233|234 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku