René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2017 - 18:54
vavaoko: Tak to jsem ještě neměl. Ale znal jsem spoustu těch, co kapali. Naštěstí jen jako kluk a ve špitále od vidění.
ST |
20.02.2017 - 18:17
|
20.02.2017 - 12:16
divoženka1: i já mám pro Brno slaboST,chodila jsem tam do školy:-)a tak jednou za 2 měsíce se jedu Brna načmuchat:-))
|
19.02.2017 - 09:13
Slávka: Ano, to je hlavní téma současné světelné doby*
|
17.02.2017 - 16:03
Psavec: Jistě bude, ST.
|
17.02.2017 - 07:17
René Vulkán: Houda: dík Houdo za Tip.
Tipy mám rád, raději než ST, protože tou už by muselo být něco extra a takových extra básní je pár |
17.02.2017 - 02:06
Houda: Jo, to je dobrý. T
P.S. Lužánecký park znám. Sakra dobře ho znám. :-) |
17.02.2017 - 01:30
Houda: Tak z tohodle mám ambivaletní pocit. Prvotní přečtení mi říká, že tomu nerozumím, ale podvědomí, že ano, že jsem to sám prožil a moc dobře vím, o co se jedná. Dávám Tip, ale pod kůží tuším, žes to vystih dokonale.
|
16.02.2017 - 19:27
Ringo: Hlavně ať tě prosím tě ani nenapadne, že jsi hodil perlu svini.
|
16.02.2017 - 18:21
René Vulkán: Ringo:
Tak to mě mrzí Já jsem to psal jako uhozené, ty mi píšeš, že to není uhozené. Průšvih, debakl. |
16.02.2017 - 13:23
Tara: Někdy je vše opravdu STejné jako házení hrachu:-((
|
16.02.2017 - 10:27
Gándhí: ST
|
16.02.2017 - 10:25
Ringo: Tvoje dílko není uhozené, asi vím, kam mírís...
|
16.02.2017 - 10:21
vavaoko: ST
|
15.02.2017 - 15:57
Gándhí: ST
|
15.02.2017 - 15:55
Gándhí: ST
|
15.02.2017 - 09:40
|
15.02.2017 - 07:44
Dota Slunská: Bezva chvilka!
|
15.02.2017 - 07:30
René Vulkán: Ringo:
má to něco společnýho s tím, když na Kometě v zápesu se Spartou zpíváme: Spartá, Spartá bůzerantů partá a sparťanští fanoušcu oplácejí: Brnó, Brnó bůzerantů plnó Je to o tomto teple? |
15.02.2017 - 00:34
Ringo: V Brně je však i pár čtvrtí,
kde občané hlavou vrtí, dávají se do culení, dnes jim zima vůbec není. Stále stoupá sloupec rtuti, ke třicítce si to plazí, občané se svlékaj s chutí, tu a tam jsou chodci nazí. |


