René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
26.02.2017 - 18:58
Psavec: Síla, ST.
26.02.2017 - 08:02
Bean: zima mele
z posledního dechu

a kdyby ne..
zalezu si

do pelechu chu chu :)
26.02.2017 - 00:27
René Vulkán: Ringo:

Z těch zmetků
co chcou zimu nechat naživu
udělat protistátní skupinu

a do plynu
25.02.2017 - 22:01
libour: SmuTnit po zimě nebudem :-)
25.02.2017 - 19:07
Tara: René a Ringo, dobře:-)ST
25.02.2017 - 18:41
Ringo: Chytil jsem ho za háro,
zadek trefil špičkou bot,
táhnul zimu na ÁRO,
ten chlap má snad v hlavě šrot!...
25.02.2017 - 15:25
zenge: st
st ačí?
;-)
25.02.2017 - 15:14
zenge: u nás už dodýchala
dal jsem 1 jarní výběh;-)
st
25.02.2017 - 13:29
Kapka: ST
25.02.2017 - 13:13
jitka.svobodova: Tak moc se mi líbí, jako jarní tání...ST
25.02.2017 - 13:10
Kapka: Prima!
25.02.2017 - 13:02
vavaoko: A to je fajn.
ST
25.02.2017 - 12:47
pa100r: Kdo má co říct, řekne to docela krátce... ***
24.02.2017 - 19:51
Lilith: Trny v prstíku
trnky v dlani
v mírném deštíku
myslíš na ni ;-)

Kajuťáček předběh své dvojče a spolverše;-)
24.02.2017 - 19:51
Kajuta: Trny v prstíku, trnky v dlani, v mírném deštíku myslíš na ni ;-)
24.02.2017 - 17:53
libour: pro bobulku má člověk rozpíchaný ruce.....ale to k tomu patří......... líbí ST
24.02.2017 - 13:18
Gándhí: ST reflexní terapii
24.02.2017 - 10:58
Tara: Moc parádní nápad s angreSTem:-)
24.02.2017 - 10:51
René Vulkán: Ringo: Kdyz prsí hodne, je to k vzteku,
nesmís být, milá, na desti,
pác jinak zmizí angresty
a ty mi páchnes po cesneku...

To pak mizí lásky píseň
chutnáš mi jako plíseň
24.02.2017 - 10:40
Ringo: Kdyz prsí hodne, je to k vzteku,
nesmís být, milá, na desti,
pác jinak zmizí angresty
a ty mi páchnes po cesneku...
1 ... 223|224|225|226|227|228|229|230|231 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku