René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2018 - 12:29
annav: Básnik- človek, ktorý vidí a počuje kde iný sú hluchý
a slepý.Ťažký údel. |
20.07.2018 - 17:09
byron: I v málo slovech se dá popsat dar básníků.
ST |
20.07.2018 - 11:49
vavaoko: ST
|
20.07.2018 - 10:20
Hazentla: Mně okamžitě napadla tahle písnička :-)
https://www.youtube.com/watch?v=I7LQi5avuFg |
20.07.2018 - 08:58
Ringo: V prípade nekterých versu spís berou ctenáre vsichni certi. Ale to je asi hlavne u básníku v uvozovkách.
|
19.07.2018 - 21:32
Tara: To je podařené, jiSTě by se líbilo i jinde :-)
|
19.07.2018 - 17:32
byron: taková fajn přiznaná...
a kdo že je vlastně bez chyby?:-) |
19.07.2018 - 11:32
René Vulkán: J.F.Julián: dík
|
19.07.2018 - 10:12
J.F.Julián: máš to krásné!
ST! |
18.07.2018 - 19:36
|
18.07.2018 - 19:22
Psavec: Za ST.
|
18.07.2018 - 19:18
Ringo: Já čtu básně jen na dvou literárních serverech, ale na základě tvého dílka provedu rešerši a na nějaké Janovy řádky se mrknu.
|
18.07.2018 - 17:16
byron: velmi pěkná poezie
ST |
18.07.2018 - 13:36
divoženka1: Teda dokázal jsi lehkost veršů mého oblíbeného Jana Skácela vyjádřit naprosto proSTě a výstižně
|
18.07.2018 - 12:12
|
18.07.2018 - 10:56
vavaoko: ST
|
17.07.2018 - 23:59
Kapka: ST
|
02.07.2018 - 13:49
Gándhí: ST...
|
01.07.2018 - 17:37
Tara: Vážný námět mini...ST
|
01.07.2018 - 15:05
Ringo: Při moc vřelém vztahu k chlastu
neměl bys mít hrdlo z plastu, Moravané i dost Čechů nechaj si ho dělat z plechu. |


