René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2018 - 17:50
byron: Hm...tak nějak to sedí...
ST |
22.08.2018 - 09:58
Gándhí: ST...
|
21.08.2018 - 20:54
René Vulkán: Hazentla: byron: hnusné slovo abgreidovaná jsem zamčel do ůvozovek a nepustím jej na svobodu
|
21.08.2018 - 19:55
vavaoko: ST
|
21.08.2018 - 07:30
Hazentla: Jakožto profesionálně deformovanou mne na tom úplně fyzicky bolí to slovo abgreidovaná :-)
(jinak báseň je hodně povedená) |
20.08.2018 - 23:40
Tara: Taky nechci mlčet...na čas bych dala zvlášť...ST
|
20.08.2018 - 20:57
byron: Silné, pocitové dílo...neznám okolnosti, ale:
"Co se mělo nepromlčet vyslovit teď nedá se" ...to bohužel znám. ST |
20.08.2018 - 19:52
Ringo: I když nic konkrétního neřeknu, úplně mlčet jsem nechtěl.
|
17.08.2018 - 10:41
vavaoko: ST
|
16.08.2018 - 19:34
Psavec: ST.
|
16.08.2018 - 03:39
divoženka1: ST
|
12.08.2018 - 18:12
Ctirad Justus: Úchvatné....
CJ |
12.08.2018 - 13:29
byron: procítěné...
ST |
12.08.2018 - 02:15
Ringo: Nejvíce se mi líbí ten závěr.
|
12.08.2018 - 00:56
Tara: ST...
|
09.08.2018 - 19:00
Dota Slunská: Závěrečný dvojverší je nářez!! Dalímu by se to vyjádření dozajista zamlouvalo.
|
09.08.2018 - 18:57
Dota Slunská: Je to smutný, když už se nechvějou.
|
09.08.2018 - 18:55
Dota Slunská: Brrr....ta je tíživá.
Pořád něco chybí a pak zas přebývá...a tak je třeba neustále vyvažovat...obdivuju tě. (a už ani nevím, že jsem to napsala) |
09.08.2018 - 18:49
Dota Slunská: A taky cvok (v tom nejlepším slova smyslu, pochopitelně
|
08.08.2018 - 20:14
vavaoko: ST
|


