René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.02.2019 - 22:35
Psavec: Zaujala, ST.
|
27.02.2019 - 20:24
byron: Na nostalgii je kouzelné, jak dokáže vtáhnout svou opravdovostí. Tohle je bravurní nostalgická poezie.
ST |
27.02.2019 - 13:26
René Vulkán: Korkoro: dík
|
27.02.2019 - 11:57
Ringo: Mým rádkem favoritem je ten o ne zrovna drsné drevené cásti sekery.
|
27.02.2019 - 11:25
M.A.Rek: Silnější o to topůrku, co sám jsem v ruce držel... ST
|
27.02.2019 - 09:40
vavaoko: ST
|
27.02.2019 - 09:05
Korkoro: Tak toto je ale hodně silný kousek, pěkné obrazy rozhodně ST ode mě.
|
23.02.2019 - 22:18
blue: už aby bylo jaro..
|
22.02.2019 - 21:30
Milena: ST...
|
22.02.2019 - 21:29
Milena: Pěkně popsáno...ST
|
22.02.2019 - 21:26
Milena: Moc dobra báseň, René...ST
|
12.02.2019 - 10:41
Gándhí: po víkendu STráveném venku musím jen potvrdit ;)
|
11.02.2019 - 20:26
Tara: Milá předSTava:-)
|
11.02.2019 - 19:08
Psavec: Líbí, ST.
|
10.02.2019 - 19:48
Slávka: To je velmi dobrá báseň, René, jsi mistr obraznosti *
|
10.02.2019 - 19:14
Kapka: Hezky! ST
|
10.02.2019 - 19:00
Psavec: ST.
|
10.02.2019 - 18:40
vavaoko: ST
|
10.02.2019 - 17:20
byron: Slovo předjaří se mi moc líbí. A klobouk dolů před tvou obrazotvorností!!
ST |
10.02.2019 - 15:39
René Vulkán: Ringo: když holkám koukají části předků
líbí se nám, líbilo se předkům když holkám koukají části zadků vyjde to nastejno |


