René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.04.2019 - 11:19
vavaoko: DoST dlouhé, na tvůj průměr. A moc fajn.
|
03.04.2019 - 23:30
byron: ...jsou vzácné, tvé pohledy...poetické!
ST |
03.04.2019 - 22:48
|
03.04.2019 - 22:23
Ringo: Kasám se tím, že za tebou připlouvám do obou přístavů.
|
03.04.2019 - 20:59
zenge: Petrův zdar
st |
03.04.2019 - 20:58
zenge: bo aby se to nikdá nevrátilo!
st |
03.04.2019 - 19:52
Psavec: ST.
|
03.04.2019 - 15:21
Gándhí: ST*
|
02.04.2019 - 20:50
byron: Ju...co dodat. Nezažil jsem na vlastní kůži, však četl jsem o tom a slyšel více, nežli dost. A hlavně...nejsem si jistý, zda je to pouze minulost.
ST |
02.04.2019 - 15:46
vavaoko: Pamatuju.
ST |
01.04.2019 - 23:57
Tara: MinuloST - zla již bylo dost!
|
01.04.2019 - 23:05
Ringo: Zaplaťpánbů že je tohle už minulost.
|
29.03.2019 - 19:48
Psavec: ST.
|
26.03.2019 - 17:59
Dota Slunská: Báseň jak pramen.
|
24.03.2019 - 14:43
Květka Š.: ST...
|
24.03.2019 - 14:04
byron: já ti kreslím ST...
|
24.03.2019 - 11:06
vavaoko: ST
|
24.03.2019 - 00:13
M.A.Rek: ST k zamyšlení. Díky.
|
24.03.2019 - 00:03
valerie: přiznám se že jsem si přečetla co je to Jišajův proutek, tak teď trochu vím :-) ale i bez toho by se mi líbil závěr moc
|
23.03.2019 - 23:59
valerie: aha no na svět se koukáme přes okno které je špinavé nebo umyté, je lepší si okno umýt i naše oči prozradí na nás velmi mnoho, rozbité okno je zlé, zrovna jako špatný pohled na věc a STrach
|


