René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
27.04.2019 - 17:27
byron: Já ti naprosto rozumím...a i když pocházím z druhé strany galaxie, kde jsem se popravdě nenarodil, ale vyskytl(slavím vyskytnutiny, ne narozeniny), můj překladač funguje naprosto bez problémů...:-)).
Jdu si pro krompáč:-)).
27.04.2019 - 17:18
René Vulkán: byron:
Esli klíček vod šuflete nenandeš, univerzálním votvírákem je krompáč (Esli, vod, šufle, votvírák, nenandeš a krompáč, jsou slova z mé rodné rodné moravštiny)
27.04.2019 - 17:16
René Vulkán: no a je tu konec dubna :-)
PS
Esli klíček od šuflete nenandeš, univerzálním votvírákem je krompáč (Esli, sufle, votvírák, nenandeš a krompáč jsou slova z mé rodné rodné moravštiny)
27.04.2019 - 17:05
byron: Jo...a bylo to v březnu...:-)).
27.04.2019 - 17:03
byron: Zdarec ogare,
...aj, ty mi dáváš:-)). Jasně, že svoje básně píšu...pochybovat rozhodně nemusíš. Tak se třeba brzo něco zadaří, nebo budu muset najít klíč od šuplíku, páč jsem hroznej bordelář.
Dík za zájem:-)
27.04.2019 - 16:10
René Vulkán: byron:
Zdar byrone, dík za komentář.
A já mám, krom poděkování, k tobě taky komentář:

poslední báseň jsi sem dal, možná napsal (to nevím) někdy v únoru
začínala malebně: Tma prostoupila skrze zdi, když našel jsem tě v tichu ... to znamená - kvalita, umíš ...

A tak si říkám, chlape, neflákáš ty se? já bych si taky rád počet ...
27.04.2019 - 15:28
byron: Povedené...početl jsem si. I posvačil:-).
ST
22.04.2019 - 15:42
Gándhí: ST...
21.04.2019 - 19:20
Kapka: ST
20.04.2019 - 19:41
Kajuta: tichunké ST..
19.04.2019 - 23:20
byron: Svou vinu...a i "hřích" je třeba si sám sobě vyříkat (v zrcadle) na rovinu. Jinak to půjde z kopce...
ST
19.04.2019 - 20:45
Lilith: ST
19.04.2019 - 20:22
René Vulkán: Tara: Tys kominice?
19.04.2019 - 19:18
Tara: Každá růže má své trní, každý člověk má svůj kříž...napsala mi STařenka/99/ z Moravy do památníku:-)
19.04.2019 - 19:08
Tara: Dvojku beru, šéfe / i vzhledem k tomu, že máme kominictví:-)/
19.04.2019 - 18:56
vavaoko: Máme své viny. Ale jsou jen naše.
Tobě ST
19.04.2019 - 16:34
Ringo: Snad to není hřích, že ze mne vylezl jen tento nic neříkající komentář.
19.04.2019 - 13:20
René Vulkán: Tara: dvojka jako známka, nebo, že druhé je haiku, nebo nejlepší nebo tak nějak?
19.04.2019 - 13:19
René Vulkán: dvojka jako známka, nebo, že druhé je haiku, nebo nejlepší nebo tak nějak,
19.04.2019 - 13:08
Tara: Dvojka:-) ST
1 ... 145|146|147|148|149|150|151|152|153 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku