René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2019 - 10:50
drsnosrstej kokršpaněl: jasné ST
|
11.06.2019 - 22:51
Psavec: Bezvadná, ST.
|
11.06.2019 - 22:33
Elisabeth.S: PřítomnoST je bezva;-)
|
11.06.2019 - 18:48
Govrid: Skvělé, líbí se mi ta poetičnost.
|
11.06.2019 - 17:06
byron: Pokud už se to nebere tak, že to má být sonet, s čistým svědomím mohu dát ST.
|
11.06.2019 - 10:47
Ringo: René, já slibuji, ze si te prectu i príste.
|
11.06.2019 - 10:02
vavaoko: ST
|
11.06.2019 - 09:02
M.A.Rek: Líbí se mi. Myslím báseň, ne tolik o čem je. ST
|
10.06.2019 - 14:51
drsnosrstej kokršpaněl: René Vulkán: žena si zvykne... děti se těší... :))
|
10.06.2019 - 14:18
René Vulkán: drsnosrstej kokršpaněl: dík
... a co teď s pleší? |
10.06.2019 - 12:59
drsnosrstej kokršpaněl: smekám klobouk i s vlasama
|
08.06.2019 - 14:05
annav: Hlboké,pravdivé,krásne...
|
08.06.2019 - 13:07
annav: Nádherne čisto žitý život.Uctím si Vaše manželstvo.
|
05.06.2019 - 13:03
Kajuta: ST...
|
03.06.2019 - 19:41
Psavec: Dám ST.
|
02.06.2019 - 20:39
byron: Vulgární slovo se dozajista rýmuje lépe...:-).
Zatloukám ti ST. |
02.06.2019 - 19:50
vavaoko: ST
|
02.06.2019 - 17:27
Květka Š.: *ST*
|
02.06.2019 - 17:04
Ringo: Na občasné použití kladiva se dívám kladně. (tedy i v mezilidských vztazích)
A mám silný pocit, že jsem si to slůvko doplnil správně. |
28.05.2019 - 19:18
Psavec: Pěkná, ST.
|


