René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
24.06.2019 - 17:08
byron: procházka srdeční krajinou...ano, ano, velmi pěkné!!
taky se za chvíli vydám...
ST
24.06.2019 - 17:01
Květka Š.: ...ST...
24.06.2019 - 14:18
M.A.Rek: Jo! ST
24.06.2019 - 13:11
René Vulkán: vavaoko: no, ty seš na mě hodnej, dík
24.06.2019 - 13:09
vavaoko: Skvěle - ST
16.06.2019 - 11:55
Gándhí: "Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych to nadbytečné vyjadřování zakázal." STanislav Pohl, 72 let, důchodce.
14.06.2019 - 01:06
Psavec: Nic pěkného, ale Tobě ST.
14.06.2019 - 00:31
M.A.Rek: ke zranění v obličeji přišla poté
co mu řekla co si o něm myslí.
ke zranění v obličeji přišel poté
co mu řekla co si o něm myslí.
ke zranění v obličeji přišli poté
co zahleděni v sebe hlavou o sebe křísli.

ST
13.06.2019 - 23:55
René Vulkán: Ringo: no jo Ringo, to je ze života ... a zveřejnilo se to samo
byl jsem v tom jako jako terapeut
13.06.2019 - 23:07
Ringo: I když si myslím, že bych za tebou měl po zveřejnění tohoto dílka přijít a zranit tě v obličeji, tak nedojdu. Bydlíš strašně daleko. A cestou by mě to nejspíš přešlo...
Jenom si to prosím tě pořádně rozmysli, pokud budeš chtít zveřejnit ještě nějaké podobné pokračování.
13.06.2019 - 18:59
vavaoko: Ke zranění přišla poté, kdy si myslela, že on myslí. On nemyslel, jako normálně.
Tobě ST
13.06.2019 - 17:11
byron: ke zranění v obličeji přišel
když si její stokilovej brácha
toho zmetka podal
.
.
.
ST
13.06.2019 - 12:38
Špáďa: Kdo mi to jen krade hřivny,
zakopané po okolí?
Moje paměť...? Někdo vlivný?
Tak či onak... Bolí, bolí.
13.06.2019 - 00:22
12.06.2019 - 22:44
René Vulkán: drsnosrstej kokršpaněl: s tou vírou jsem vyšel z ideální křesťanské definice - víra je sebeodevzdání Bohu ... a Bůh je láska, to znamená - odevzdání se lásce
12.06.2019 - 22:26
Ringo: I na dílko dogmatický
reaguji, jako vždycky...
12.06.2019 - 21:03
Kajuta: tichunké ST..
12.06.2019 - 20:51
drsnosrstej kokršpaněl: já myslím, že ani nemusí být nutně ta víra... hlavně, aby nebylo to neochvějné dogma, bez trochy té sebenevážnosti a hlavně ta reálná sekyra, to reálné ostří - k tomu by dojít nemělo - před tím dotekem topůrka, před ním se stokrát zamyslet... ST
12.06.2019 - 20:40
byron: Hm, je to smutně aktuální, co píšeš...však po všechen čas, kdy byl člověku nadělen "rozum".
ST
12.06.2019 - 19:17
1 ... 140|141|142|143|144|145|146|147|148 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku