René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.08.2025 - 23:27
Gándhí: Po řeckém salátu jsem vždy příjemně zfetován.
|
30.08.2025 - 21:04
Lilith: Včil to Pepek posrál! ;-)
|
30.08.2025 - 21:01
Lilith: Vlaštovky jsou v posledních letech nějak ukecaný... ;-)
|
30.08.2025 - 21:00
Lilith: Tak tohle mne rozchechtalo ;-)))
|
30.08.2025 - 20:58
Lilith: ;-)) pobavilo! Bezva! Manupauzu bych taky potřebovala, přibrala jsem dvě kila... hihi ;-)
|
30.08.2025 - 20:52
Lilith: šmankote, zapláclý štěstí... ;-)
|
30.08.2025 - 13:43
neonancesion: Myslím, že se nemusí vtělovat.
|
29.08.2025 - 21:31
neonancesion: Taky bych měl vymalovat.
|
29.08.2025 - 20:27
divoženka1: Má atmosféru od vody
|
28.08.2025 - 17:10
|
28.08.2025 - 16:53
Dota Slunská: strýcování mě teda nenapadlo....dobrý! :))
|
28.08.2025 - 16:52
Dota Slunská: Řeky s básníkem vždycky zamávaj... :-)
|
28.08.2025 - 09:42
valerie: Je hezké si takhle pohrát :-D
|
26.08.2025 - 22:46
valerie: Zkus nadrobit těm mramorovým
lepší to asi nebude, důvěrně ti povím drobky pak zůstanou všude a nevím co z tebe zbude ;-) Pobavils |
24.08.2025 - 14:53
|
24.08.2025 - 14:20
Zeanddrich E.: (nevím proč jsem si zde vzpomněl na mou prvou návštěvou (s SG Břeclav) v roce 1990 :) :) )
|
21.08.2025 - 07:36
|
21.08.2025 - 06:41
j.m.: Pepek tropí blbiny.
Pak tvrdí,že je nevinný. |
21.08.2025 - 00:22
neonancesion: je to snad Sen
|
20.08.2025 - 17:57
|


