René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
31.08.2025 - 23:27
Gándhí: Po řeckém salátu jsem vždy příjemně zfetován.
30.08.2025 - 21:04
Lilith: Včil to Pepek posrál! ;-)
30.08.2025 - 21:01
Lilith: Vlaštovky jsou v posledních letech nějak ukecaný... ;-)
30.08.2025 - 21:00
Lilith: Tak tohle mne rozchechtalo ;-)))
30.08.2025 - 20:58
Lilith: ;-)) pobavilo! Bezva! Manupauzu bych taky potřebovala, přibrala jsem dvě kila... hihi ;-)
30.08.2025 - 20:52
Lilith: šmankote, zapláclý štěstí... ;-)
30.08.2025 - 13:43
neonancesion: Myslím, že se nemusí vtělovat.
29.08.2025 - 21:31
neonancesion: Taky bych měl vymalovat.
29.08.2025 - 20:27
divoženka1: Má atmosféru od vody
28.08.2025 - 17:10
René Vulkán: Dota Slunská:

to je jasný, strýcování je chlapská záležitost
28.08.2025 - 16:53
Dota Slunská: strýcování mě teda nenapadlo....dobrý! :))
28.08.2025 - 16:52
Dota Slunská: Řeky s básníkem vždycky zamávaj... :-)
28.08.2025 - 09:42
valerie: Je hezké si takhle pohrát :-D
26.08.2025 - 22:46
valerie: Zkus nadrobit těm mramorovým
lepší to asi nebude, důvěrně ti povím
drobky pak zůstanou všude
a nevím co z tebe zbude ;-)

Pobavils
24.08.2025 - 14:53
René Vulkán: Zeanddrich E.:

co je SG Břeclav?
24.08.2025 - 14:20
Zeanddrich E.: (nevím proč jsem si zde vzpomněl na mou prvou návštěvou (s SG Břeclav) v roce 1990 :) :) )
21.08.2025 - 07:36
René Vulkán: j.m.:

dost dobrý
21.08.2025 - 06:41
j.m.: Pepek tropí blbiny.
Pak tvrdí,že je nevinný.
21.08.2025 - 00:22
neonancesion: je to snad Sen
20.08.2025 - 17:57
René Vulkán: valerie: divoženka1:

dík holky,
hezký básničky
1 ... 10|11|12|13|14|15|16|17|18 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku