René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
09.11.2025 - 11:46
Dota Slunská: Uf...to je drsný. Ale i tak to lidi řešej.
09.11.2025 - 11:44
Dota Slunská: Hlavně, v tunelu není vidět nic moc kolem (i když se rožne)... Ale kdo chvátá to cíle, radši to střihne tunelem, než si dát práci obcházet a zažít u toho spoustu dalších věcí, který s sebou okolní svět přináší.
04.11.2025 - 17:52
René Vulkán: Radegast:

vlaky?

Taky.
04.11.2025 - 17:22
Radegast: Ale v tunelích jezdí i vlaky.
03.11.2025 - 16:48
M.A.Rek: Chutné je máš. Takové je radost sbírat...

Babka v jehličí
trochu dožraná leží,
podám ji ruku.

Houbařka v mini
pro bedlu ohnula se,
spatřil jsem klouzek.

Byli na houbách
táta s mámou, tak dávno,
já byl na houbách.
03.11.2025 - 16:43
Lilith: To je hezunký... ;-)
03.11.2025 - 16:23
René Vulkán: Radegast: Psavec:


díky hoši za zastavení
03.11.2025 - 16:20
Radegast: Kritika pomalu hřeje.
03.11.2025 - 16:14
Radegast: Promyšlená. Hezká.
03.11.2025 - 15:15
Psavec: Já mám vždy radost
když najdu suchohřiba
na známém místě
28.10.2025 - 16:16
M.A.Rek: To je tajů plné jako ráno, když ještě nezačalo.
27.10.2025 - 05:21
divoženka1: Slova která hladí
26.10.2025 - 13:56
Zeanddrich E.: Dost hezké, Vulkáne... :)
22.10.2025 - 15:30
Dota Slunská: Hladí duši. Rytmus ladí. Jen ji zazpívat…
22.10.2025 - 15:27
Dota Slunská: Krásně provnímanej svět.
21.10.2025 - 21:58
René Vulkán: M.A.Rek:

o Slunci, ale ten politickej smysl je zajímavej
21.10.2025 - 18:42
M.A.Rek: Ono prostřední, to je o slunci či politice? ;o)

opona mlhy
zahalila stromů stud
podzim je svléká
18.10.2025 - 17:35
Lilith: Skvělý!
15.10.2025 - 16:13
René Vulkán: M.A.Rek:

výborné!
15.10.2025 - 10:00
M.A.Rek: mlžný závěs
zahalil lesa stud
i slzy ran kmenů
když smilný podzim svléká je
1 ... 8|9|10|11|12|13|14|15|16 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku