René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.11.2025 - 11:46
Dota Slunská: Uf...to je drsný. Ale i tak to lidi řešej.
|
09.11.2025 - 11:44
Dota Slunská: Hlavně, v tunelu není vidět nic moc kolem (i když se rožne)... Ale kdo chvátá to cíle, radši to střihne tunelem, než si dát práci obcházet a zažít u toho spoustu dalších věcí, který s sebou okolní svět přináší.
|
04.11.2025 - 17:52
|
04.11.2025 - 17:22
Radegast: Ale v tunelích jezdí i vlaky.
|
03.11.2025 - 16:48
M.A.Rek: Chutné je máš. Takové je radost sbírat...
Babka v jehličí trochu dožraná leží, podám ji ruku. Houbařka v mini pro bedlu ohnula se, spatřil jsem klouzek. Byli na houbách táta s mámou, tak dávno, já byl na houbách. |
03.11.2025 - 16:43
Lilith: To je hezunký... ;-)
|
03.11.2025 - 16:23
|
03.11.2025 - 16:20
Radegast: Kritika pomalu hřeje.
|
03.11.2025 - 16:14
Radegast: Promyšlená. Hezká.
|
03.11.2025 - 15:15
|
28.10.2025 - 16:16
M.A.Rek: To je tajů plné jako ráno, když ještě nezačalo.
|
27.10.2025 - 05:21
divoženka1: Slova která hladí
|
26.10.2025 - 13:56
Zeanddrich E.: Dost hezké, Vulkáne... :)
|
22.10.2025 - 15:30
Dota Slunská: Hladí duši. Rytmus ladí. Jen ji zazpívat…
|
22.10.2025 - 15:27
Dota Slunská: Krásně provnímanej svět.
|
21.10.2025 - 21:58
|
21.10.2025 - 18:42
M.A.Rek: Ono prostřední, to je o slunci či politice? ;o)
opona mlhy zahalila stromů stud podzim je svléká |
18.10.2025 - 17:35
Lilith: Skvělý!
|
15.10.2025 - 16:13
|
15.10.2025 - 10:00
|


