zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.10.2016 - 17:08
krizekkk: Nemít lásky, hřích. Nemít čas, taky hřích. ST
|
24.10.2016 - 16:53
krizekkk: Politika je politika, politikaření je politikaření. ST
|
24.10.2016 - 16:32
Tara: Hezký, hezký, hezký.-) ST
|
24.10.2016 - 14:48
Květka Š.: pěkný...ST,St,st...
|
24.10.2016 - 11:02
Vorejs: Výborné. ST
|
24.10.2016 - 07:37
René Vulkán: je z ní cítit zkušenostní základ
o vlastním dětství a tím je vlastně báseň přístupná všem dospělým, protože dětstvím prošel každý |
23.10.2016 - 18:54
vavaoko: Moc fajn ST
|
23.10.2016 - 17:02
Ringo: Přečetl jsem jen jednou, ale tím neříkám, že to není hezký. ;-)
|
23.10.2016 - 16:28
Kapka: To je tak hezký, přečteno vícekrát. Velké ST.
|
23.10.2016 - 13:37
Květka Š.: ST... |:)
|
23.10.2016 - 13:30
Květka Š.: **ST**
|
23.10.2016 - 11:18
jitka.svobodova: Mé dětství ulítané...krásné dětství.....St
|
23.10.2016 - 11:10
ttragelaf: bolné verše st
|
23.10.2016 - 10:33
zenge: Kapka,ttragelaf,Philogyny,vavaoko,Tara
Děkuji za čtení a komentáře! |
23.10.2016 - 00:05
pa100r: Tak, tak...
|
22.10.2016 - 23:34
Špáďa: Zase krása co duše drásá.
|
22.10.2016 - 21:35
Tara: Nesmírně vtipné:-)))))ST
|
22.10.2016 - 18:05
vavaoko: Vaří se to a bublá. A smrdí.
Tobě ST |
22.10.2016 - 15:50
Philogyny: Máš pravdu, pořád to někde bublá a utíká... :) ST
|
22.10.2016 - 15:16
|


