zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2014 - 12:48
enigman: koupím tympán...zn.palici mám...
|
28.02.2014 - 11:39
Špáďa: Revoluce to spočítá všem. Nakonec i svým dětem. Nedávno (2010) třeba Juščenko na Ukrajině...
|
28.02.2014 - 10:53
Špáďa: Našetři na vodovky,
život si trochu podmaluj... či vyraž do Stromovky... Jaro už raší, tak s ním pluj! Smoč štětec do tempery, svá žití křídla obarvi, buď raděj ptákem s pery, s životem dál se rvi! Prostě ho nevzdávej! Dnes žádá si doba lvy. Uvidíš, však ještě bude hej! Jen blázen černou zobal by. |
28.02.2014 - 10:27
vavaoko: ST
|
28.02.2014 - 07:54
E.T.Jane: ** mmmh, míčuČ :)
|
27.02.2014 - 23:25
Holis: ST!
|
27.02.2014 - 23:24
Holis: ST!
|
27.02.2014 - 22:24
Lilith: No, tě prsk! :-)
ST |
27.02.2014 - 21:03
HANKA: ST.:-)
|
27.02.2014 - 20:46
Maryje...: ....PS: ST :)
|
27.02.2014 - 20:40
Guanti Rosi: Sčítač slepic. Nádhera. Za všechno krásné sakumpinkl ST. :O)
|
27.02.2014 - 20:25
Maryje...: odečítám a sčítám.....vyšlo mi ST :)
|
27.02.2014 - 20:21
krizekkk: Karel má recht. A drogy nebere.
|
27.02.2014 - 17:19
la loba: ST
|
27.02.2014 - 10:07
vavaoko: Vydržet! ST
|
26.02.2014 - 21:44
Milena: Zrovna prožívám něco podobného, tak vydrž, nejsi v tom sám.
ST |
26.02.2014 - 21:41
Květka Š.: ST...no ano,někdy je na draka...ale bude líp..
|
26.02.2014 - 20:03
HANKA: Určitě nebude tak zle.ST:-))
|
26.02.2014 - 19:24
krizekkk: Na krajíčku krokodýlí slzu mám... ST
|
26.02.2014 - 19:21
Lilith: někdy jsou mizerný dni... ale tvoje báseň je parádní ;-)
ST |


