zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2014 - 19:27
Lilith: ST
|
02.03.2014 - 17:54
Lilith: Pozlacený ST ;-)
|
02.03.2014 - 17:06
Lilith: Fajn ... ;-)
ST |
02.03.2014 - 16:52
|
02.03.2014 - 15:49
krizekkk: Rakovina...
ST |
02.03.2014 - 15:46
Květka Š.: tak jak psala Světlana..."jak tohle dopadne"?
|
02.03.2014 - 11:05
HANKA: Pravdivá,žádné iluze!ST.:-)
|
02.03.2014 - 10:38
básněnka: jo horrory a iluze jsou potom v čudu...
|
02.03.2014 - 10:23
Kajuta: pobavila... ST .)
|
02.03.2014 - 10:00
svetlana astachova: ST dám za pravdu o církvi (nebudu vše kol zlatit..)....a také mne to žene neustále za definicí dobra......Takže fakt dobrá a pěkná báseň.
|
02.03.2014 - 09:47
svetlana astachova: ST....deziluze a zklamání.....21.století, nestačím se divit. Už Tolstoj říkal: непротивление злу насилием.
Jak tohle dopadne? |
02.03.2014 - 09:32
zenge: Lota: ..a lidem
|
02.03.2014 - 09:31
|
02.03.2014 - 09:30
|
02.03.2014 - 09:27
vavaoko: Jeden se tam vplíží a vítá ty ostatní. Vždycky to tak dělali.
Tobě ST |
01.03.2014 - 23:26
Psavec: Dneska peníze, ženy a karieru, ST.
|
01.03.2014 - 23:25
Psavec: Bez lahváče to nejde, ST.
|
01.03.2014 - 23:24
Psavec: ST.
|
01.03.2014 - 20:20
|
01.03.2014 - 20:03
krizekkk: »ST.
|


