zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.03.2014 - 09:49
divoženka1: Slova ke kterým se budu vracet..ST
|
06.03.2014 - 00:55
TetaKazi: Díky moc za počtení
a za námět k přemýšlení i za to zastavení v čase, co pořád není... ST :-) |
05.03.2014 - 18:59
krizekkk: Poklona.
|
05.03.2014 - 14:53
|
05.03.2014 - 13:55
severanka: ....došla mi slova...znova!
|
05.03.2014 - 13:13
HANKA: ST.
|
05.03.2014 - 12:48
Kapka: Aspoň tady ST! Vzpomínka na KK je stále živá. Zatím nestíhám číst.
|
05.03.2014 - 12:29
enigman: jdu si posedět a tvořit...
|
05.03.2014 - 12:12
J.F.Julián: st
|
05.03.2014 - 09:18
vavaoko: Silné. ST
|
05.03.2014 - 09:17
matousekKkrejca: ST
|
05.03.2014 - 09:08
labuť: Je na každém,
jak roli svou pojme a jak se jí ujme zda půjde či pojde tu a nebo onde než dojde... :-) |
05.03.2014 - 09:04
Květka Š.: ST))
|
05.03.2014 - 08:14
Kajuta: ST. :)
|
04.03.2014 - 21:48
Lilith: já jen ST
|
04.03.2014 - 21:04
básněnka: průkazka klubu Sisyfose...
Možná, že naše role na této planetě není uctívat Boha, ale stvořit Ho. |
04.03.2014 - 20:58
Bastet: Ta první připomněla mi zpívajícího básníka Nohavicu - zdánlivě lehká a trochu rozverná, ke konci ztěžklá pravdou neoddiskutovatelnou...až malinko zamrazí. To je POEZIE. Tvoje. Skvělá.
|
04.03.2014 - 16:08
Holis: ST!!!
|
04.03.2014 - 16:06
Holis: ST!
|
04.03.2014 - 16:05
Holis: ST!!!
|


