zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.03.2014 - 17:06
Guanti Rosi: Za cesty šedého kníru i povídání meluzínám ST. :O) Dík za hezky rozjímací čtení, kterému nechybí v životě tolik potřebný lehký humor. :O)
|
01.03.2014 - 16:38
la loba: Vymodlil sis ST
|
01.03.2014 - 14:57
Kajuta: pucuji v duši chlívky... (!)
ST |
01.03.2014 - 14:12
Květka Š.: ST):-)
|
01.03.2014 - 13:32
matousekKkrejca: ST
|
01.03.2014 - 11:21
vavaoko: ST
|
01.03.2014 - 10:38
zenge: HANKA:
:- Ď |
01.03.2014 - 10:34
HANKA: Jedním slovem.Úchvatná.ST.:-)
|
01.03.2014 - 10:32
Emil Mann: Moc hezké. st
|
01.03.2014 - 09:36
vavaoko: Mám jen ST. Dal bych více.
|
01.03.2014 - 09:08
Lota: .
po pátku v sobotu přečetla jsem všechnu tu drobotu a hodnotím jak jinak ??? za delikatesní dobrotu 8-))) |
01.03.2014 - 03:33
|
28.02.2014 - 20:12
Kate: :)
|
28.02.2014 - 19:50
Květka Š.: ST...;-)
|
28.02.2014 - 19:08
krizekkk: Palec nahoře.
|
28.02.2014 - 18:50
matousekKkrejca: opět jsem se Vašimi básněmi pobavil, zamyslel i zasmál ST
|
28.02.2014 - 16:23
básněnka: no já se moc nesměju...přijdou mi víc tragi než komické
|
28.02.2014 - 16:22
HANKA: I mě rozesmála, díky.ST
|
28.02.2014 - 15:51
Guanti Rosi: Krásná hra bláznivin, která mě rozesmála. Zase se pecním jak potrhlý džin. ST Zenge a zdravím do neznáma. :O)
|
28.02.2014 - 13:54
enigman: já si teda vemu gumáky...co kdyby pršelo...
|


