zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.11.2014 - 02:17
Špáďa: Kdybych věděl, co řekne o chvíli v poledne z Lán, tak to tu napíšu taky jeho protikavárenskou lidomluvou.
|
04.11.2014 - 20:15
Holis: ST!!!
|
04.11.2014 - 18:15
básněnka: věřím, že smrt žijem...
|
04.11.2014 - 17:25
Kajuta: Mam boha v batohu, skvely hi hi. ST
|
04.11.2014 - 17:15
Kajuta: ST hladinám...
|
04.11.2014 - 12:26
|
04.11.2014 - 11:21
obaleč jabloňový: Připomenulo mi to otázku, pokud bych se náhodou dostala do věčnosti - co budu dělat, aby mě to věčně bavilo? Děsí mě to.
Tvé básnění, mě baví, na to se to nevztahuje :-) ST |
04.11.2014 - 11:15
la loba: Ty vole nestraš že i v nebi
Budou vedle holé lebi Taky černý Taky žlutý Taky rudý Bohatý a chudý To je sakra blbý |
04.11.2014 - 11:08
la loba: Povídaly dušičky že je tam fajn:-)))
|
04.11.2014 - 09:46
Květka Š.: ST...:-))...
|
04.11.2014 - 09:43
vavaoko: Také doufám. ST
|
04.11.2014 - 09:40
vavaoko: Vaříš velice chutně. ST
|
04.11.2014 - 09:32
libour: ST
|
04.11.2014 - 09:03
zenge: básněnka, Lilith, dovoženka1, obaleč jabloňový-- Díky za ochutnání! Snažím se vařit bez receptů;-)
|
04.11.2014 - 07:08
obaleč jabloňový: Přidávám se k dobrovolným ochutnávačům tvých seriálů :-) ST
|
04.11.2014 - 01:37
divoženka1: jo Taky souhlasím ST nastokrát
|
03.11.2014 - 22:55
Lilith: Jo, souhlas s básněnkou... nekoukám na seriály, ale tvoje můžu, to jo... fakt... :-)
ST |
03.11.2014 - 21:08
|
03.11.2014 - 15:56
la loba: Bude to asi pod limit
|
03.11.2014 - 13:07
la loba: Dřív se nemuselo zamykat a teď se skoro ani ne zdraví sousedi je to divný
Ale i dřív byli blbci blbcema a to zůstalo |


