Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.12.2025 - 22:08
Besinka: Radost: děkuji za podporu.
|
20.12.2025 - 22:06
Radost: Besinko, ztotožňuji se s myšlenkami a pocity vyjádřenými v této básni. Často mě v myšlenkách svírají chyby. Je to těžké. Je opravdu těžké unést své vlastní chyby.
|
20.12.2025 - 22:06
Besinka: Radost: Ano, přesně.
|
20.12.2025 - 22:05
Besinka: Radost: Děkuji za podporu.
|
20.12.2025 - 22:04
Besinka: Radost: moc děkuji
|
20.12.2025 - 21:52
Radost: Podpora je důležitá.
|
20.12.2025 - 21:51
Radost: Moc pěkné vyjádření pocitů v básni.
|
20.12.2025 - 21:48
Radost: Krásné, Mkinko.
|
16.12.2025 - 22:58
Besinka: Zeanddrich E.: Mám radost za Tvou podporu po náročném dni, každé slovo potěší.
|
16.12.2025 - 22:55
Zeanddrich E.: Jj; centrum (ale nejen!) Prahy mne stále něčím překvapuje, i když jsem vlastně už cca šest let oficiálně taky Pražák... :)
|
15.12.2025 - 14:08
Besinka: René Vulkán: děkuji za podporu
|
15.12.2025 - 10:01
|
14.12.2025 - 08:05
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za podporu a mávám z Porican
|
14.12.2025 - 08:04
Besinka: Zeanddrich E.: Jsem pro
|
13.12.2025 - 22:32
Zeanddrich E.: René Vulkán: Jsem rodilý Brňan, ale o tom jsme se tady už bavili... :)
Zdravím Tebe i Brno...!! :) |
13.12.2025 - 22:30
Zeanddrich E.: Besinka:
Besinko :), vidím, že se ..naše trasy občas protínají (ad třeba trasa do Sadské, Poříčan a Třebestovic a okolí, ..., Holešovice, ..., další místa Prahy :) ). -Až se naše trasy protnou i ve stejném čase .), mrkneme na sebe :), jo...? :):) |
13.12.2025 - 22:29
Zeanddrich E.: Besinko :), vidím, že se ..naše trasy občas protínají (ad třeba trasa do Sadské, Poříčan a Třebestovic a okolí, ..., Holešovice, ..., další místa Prahy :) ). -Až se naše trasy protnou i ve stejném čase .), mrkneme na sebe :), jo...? :):)
|
13.12.2025 - 03:55
Besinka: raďo: děkuji za podporu
|
13.12.2025 - 02:19
raďo: nemít chuť žít to je jedna s nejtěžších věcí duševních chce to čas ..
|
12.12.2025 - 08:12
Besinka: Radost: děkuji a nezapomeň na ten velký stromek
|


