Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.12.2025 - 09:41
Radost: Marťas9: Moc děkujeme.
|
28.12.2025 - 09:15
Marťas9: Radost: Besinka: Krásné řádky od Vás obou, moc Vám přeji dalších společných chvil...
|
26.12.2025 - 21:19
Besinka: Radost: to je dobře a jídlo vařené s láskou je super.ze?
|
26.12.2025 - 21:12
Radost: Krásná básnička, maminko. Bylo nádherné to, že jsme společně oslavili Vánoce. Oběd mi chutnal, ráda jsem Tě potěšila dárečkem. Prostě bylo nádherné být spolu, moc jsem se na to těšila.
|
25.12.2025 - 22:28
Besinka: Radost: děkuji mockrát za podporu
|
25.12.2025 - 21:58
Radost: Krásná básnička, Besinko. Mám Tě moc ráda, Besinko, myslím na Tebe každý den.
|
25.12.2025 - 21:48
Besinka: Radost: děkuji mockrát
|
25.12.2025 - 21:48
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
|
25.12.2025 - 21:24
Radost: Besinko, povedená básnička. Voda je hodně důležitá pro všechny živé organismy.
|
25.12.2025 - 20:43
Marťas9: Objímám Jituško, taky jsme byli pozdravit rodiče na hřbitově, taky moc chybí...
|
25.12.2025 - 20:36
Besinka: Květka Š.: Děkuji za podporu
|
25.12.2025 - 15:54
Květka Š.: Besi...i to je život...dál přeji všechno krásné..
|
25.12.2025 - 05:15
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát za přání a Tobě též vše nejlepší
|
25.12.2025 - 02:48
Zeanddrich E.: Besinko, požehnané Vánoce Tobě, a Tvým blízkým přeji :)
|
21.12.2025 - 00:20
Besinka: Radost: děkuji
|
20.12.2025 - 22:35
Radost: Besinka: Též Tě zdravím, Besinko. Moc mě tato básnička potěšila. Dobrou noc.
|
20.12.2025 - 22:17
Besinka: Radost: Děkuji za podporu a zdravím.
|
20.12.2025 - 22:16
Besinka: Radost: Děkuji za podporu starší poezie.
|
20.12.2025 - 22:15
Radost: Nádherná básnička, Besinko.
|
20.12.2025 - 22:13
Radost: Nádherná básnička, Besinko.
|


