Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2023 - 14:54
Květka Š.: pěkný...
|
17.05.2023 - 14:50
Květka Š.: ..a co jiné ulice
|
13.05.2023 - 10:08
Besinka: Špáďa: děkuji mockrát.
|
12.05.2023 - 22:52
Špáďa: Jen tak, krásně, v letu...
|
11.05.2023 - 07:35
Besinka: j.m.: děkuji mockrát.
|
11.05.2023 - 07:34
Besinka: divoženka1: děkuji.
|
11.05.2023 - 05:59
j.m.: Májová
|
11.05.2023 - 04:28
divoženka1: Moc hezká Besi
|
10.05.2023 - 18:59
Besinka: Lilith: Ach, děkuji.
|
10.05.2023 - 16:58
Lilith: Pár slov a všechno v nich... moc fajn!
|
10.05.2023 - 14:33
Besinka: M.A.Rek: Moc děkuji.
|
10.05.2023 - 14:24
M.A.Rek: Jitko, to se ti povedlo. ;o)
|
10.05.2023 - 09:11
Besinka: blue: Moc děkuji za napsání. Blue
|
10.05.2023 - 09:10
Besinka: René Vulkán: děkuji.
|
10.05.2023 - 01:29
blue: pronikavé... s křehkostí korků :)
dneska vtipnost ...paní psala na netu že potřebuje poradit s cestováním jak a co jak objednat texi na letiště atd.. kolonka.. Důležitosti.. - a já četl "Důvěrnosti" :D tak jsem si říkal co to má asi za náplně cest :D a že s tím potřebuje poradit.. |
09.05.2023 - 19:17
René Vulkán: zlehka, stručně, závěrem hezky cinkne rým.
První sloka by moha být sdělením jasnější, možná by pomohlo, kdyby byla osobnější - piji ústy / tvé křehké kroky druhá je fajn |
09.05.2023 - 14:56
Besinka: j.m.: Děkuji
|
09.05.2023 - 12:58
j.m.: Moc dobrý.
|
08.05.2023 - 17:07
Besinka: Květka Š.: Děkuji, drahá.
|
08.05.2023 - 15:38
Květka Š.: ...a cáká...
|


