Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.06.2025 - 20:17
Besinka: M.A.Rek: mám radost a objimam
|
10.06.2025 - 19:55
M.A.Rek: Ta se Ti povedla!
|
10.06.2025 - 18:10
Besinka: divoženka1: děkuji mockrát za podporu
|
10.06.2025 - 17:59
divoženka1: V letní trávě jako v ráji
sny se vlčím mákům zdají sukýnky se červenají, když si o nich povídají |
10.06.2025 - 17:10
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát, dneska jsem sbírala první maliny
|
10.06.2025 - 16:50
Květka Š.: ~~~~~~~~~
sedíme v trávě slunce nás hřeje na nebi beránky vítr pase vlčí mák kvete motýl tam létá a já se koukám po té kráse... tam slečna z máku v červené sukni teď zdraví motýla co klobouk sňal máky si šeptají asi se stydí motýl tu slečnu dlouho líbal... |
10.06.2025 - 11:08
Besinka: ředitel: děkuji mockrát
|
10.06.2025 - 10:58
ředitel: Trefné.
|
10.06.2025 - 10:42
Besinka: G.P.: máš pravdu, také se nebudu dívat
|
10.06.2025 - 10:11
G.P.: Když já se kouknu do zrcadla,
leknu se! A zakrejvám si oči dlaní. A tak se tam dívat nebudu, ať se bojí jiní... A já mám klidné spaní. |
09.06.2025 - 19:46
Besinka: Květka Š.: Mňau a mňau, kočičí láska je nejlepší
|
09.06.2025 - 17:33
|
09.06.2025 - 16:44
Besinka: ředitel: děkuji
|
09.06.2025 - 15:38
|
08.06.2025 - 09:13
Besinka: Lilith: moc děkuji
|
08.06.2025 - 09:12
Lilith: Moc hezké!
|
07.06.2025 - 08:55
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
|
06.06.2025 - 23:12
Marťas9: Moc hezké...
|
06.06.2025 - 22:34
Besinka: Lilith: děkuji za podporu
|
06.06.2025 - 22:00
Lilith: Krásné!
|


