Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
10.06.2025 - 20:17
Besinka: M.A.Rek: mám radost a objimam
10.06.2025 - 19:55
M.A.Rek: Ta se Ti povedla!
10.06.2025 - 18:10
Besinka: divoženka1: děkuji mockrát za podporu
10.06.2025 - 17:59
divoženka1: V letní trávě jako v ráji
sny se vlčím mákům zdají
sukýnky se červenají,
když si o nich povídají
10.06.2025 - 17:10
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát, dneska jsem sbírala první maliny
10.06.2025 - 16:50
Květka Š.: ~~~~~~~~~
sedíme v trávě
slunce nás hřeje
na nebi beránky
vítr pase
vlčí mák kvete
motýl tam létá
a já se koukám
po té kráse...

tam slečna z máku
v červené sukni
teď zdraví motýla
co klobouk sňal
máky si šeptají
asi se stydí
motýl tu slečnu
dlouho líbal...
10.06.2025 - 11:08
Besinka: ředitel: děkuji mockrát
10.06.2025 - 10:58
ředitel: Trefné.
10.06.2025 - 10:42
Besinka: G.P.: máš pravdu, také se nebudu dívat
10.06.2025 - 10:11
G.P.: Když já se kouknu do zrcadla,
leknu se!
A zakrejvám si oči dlaní.
A tak se tam dívat nebudu,
ať se bojí jiní...
A já mám klidné spaní.
09.06.2025 - 19:46
Besinka: Květka Š.: Mňau a mňau, kočičí láska je nejlepší
09.06.2025 - 17:33
Květka Š.: ST
Zrcadlo,
zrcadlo odpověz mi
je ještě láska tam na zemi?
09.06.2025 - 16:44
Besinka: ředitel: děkuji
09.06.2025 - 15:38
ředitel: někdy nevíš proč žít,
venku se střídají roční období,
a pak se to stane...
08.06.2025 - 09:13
Besinka: Lilith: moc děkuji
08.06.2025 - 09:12
Lilith: Moc hezké!
07.06.2025 - 08:55
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
06.06.2025 - 23:12
Marťas9: Moc hezké...
06.06.2025 - 22:34
Besinka: Lilith: děkuji za podporu
06.06.2025 - 22:00
Lilith: Krásné!
1 ... 87|88|89|90|91|92|93|94|95 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku