Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2025 - 12:27
tajemství přírody: JEN KRITIKA NEPATŘIČNÁ, A TICHO TAM KDE TŘEBA SLOV, BYLA VRÁTKA NEPOCHOPIT LÁSKY VĚRNÉ JEDEN SCHOD.
21.07.2025 - 12:24
tajemství přírody: Je to různé, někde se čte a jinde míň. JE TO V RODINĚ. Jak vím z MŠ. A pak to celý život jen nasírá a chybí, že se nečetlo.
21.07.2025 - 06:57
Besinka: Marťas9: to je dobře, námět na další psaní
21.07.2025 - 06:40
Marťas9: Určitě se čte u nás je taky knihovna. Moc se mi líbí nápad knižních autobusových zastávek. Při projíždění na kole přes vesnice jsme na pár natrefili. Můžeš tam nechat svoji přečtenou a vezmeš si kterou jsi ještě nečetla.
20.07.2025 - 13:37
Besinka: M.A.Rek: děkuji a přeji hezký den
20.07.2025 - 11:08
M.A.Rek: Též se mi nechce z postele
když kočička mokrá je... ;o)
18.07.2025 - 11:48
Besinka: divoženka1: to je dobře že máte dobrou knihovnici a dělá pro všechny maximum
18.07.2025 - 07:19
divoženka1: V naší vesničce střediskové je vynikající paní knihovnice a děti tam chodí už od školky na různé besedy o knížkách, výstavy prostě v knihovně to žije.S tvou myšlenkou nesouhlasím.U nás se čte a když chci nějakou knížku kterou v naši krásné knihovně nemají paní knihovnice sežene a půjčí jinde je skvělá
17.07.2025 - 20:23
Besinka: Lilith: děkuji
17.07.2025 - 20:23
Besinka: Lilith: děkuji
17.07.2025 - 20:22
Besinka: Lilith: děkuji
17.07.2025 - 19:26
Lilith: Zajímavé...
17.07.2025 - 19:25
Lilith: Na mne za rohem vyskočil malej kluk v kostýmu Spidermanna a oba jsme chytili záchvat smíchu... pak jsme si hezky rozuměli... ;-)
17.07.2025 - 19:23
Lilith: Já ráno koukám docela tupě ;-)
17.07.2025 - 19:20
Besinka: Lilith: děkuji a jsi skvělá
17.07.2025 - 19:11
Lilith: Souhlas s kolegou výše... ;-)
17.07.2025 - 16:52
Besinka: Děkuji za obsáhlý komentář
17.07.2025 - 13:43
M.A.Rek: Ba ne, čte se, čte se, čte se,
v sedě, v leže, v jednom kuse,
na záchodě nebo v lese ,
v tramvaji i v autobuse.

Často čte se, všechno čte se,
pohádky mladí i staří,
či horor – lék na deprese,
také knížky jak se vaří,

čte se poezie, román,
i sci-fi o světlých zítřcích,
cestopis od Zde po Omán,
i v vkladních knížkách končících.

Čte se, čte se, čte se, čte se,
jen blbec to neunese...
;o)
15.07.2025 - 15:47
Besinka: René Vulkán: děkuji za podporu
15.07.2025 - 15:45
René Vulkán: jo jo,

je to tak
1 ... 83|84|85|86|87|88|89|90|91 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku