Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2025 - 12:27
tajemství přírody: JEN KRITIKA NEPATŘIČNÁ, A TICHO TAM KDE TŘEBA SLOV, BYLA VRÁTKA NEPOCHOPIT LÁSKY VĚRNÉ JEDEN SCHOD.
|
21.07.2025 - 12:24
tajemství přírody: Je to různé, někde se čte a jinde míň. JE TO V RODINĚ. Jak vím z MŠ. A pak to celý život jen nasírá a chybí, že se nečetlo.
|
21.07.2025 - 06:57
Besinka: Marťas9: to je dobře, námět na další psaní
|
21.07.2025 - 06:40
Marťas9: Určitě se čte u nás je taky knihovna. Moc se mi líbí nápad knižních autobusových zastávek. Při projíždění na kole přes vesnice jsme na pár natrefili. Můžeš tam nechat svoji přečtenou a vezmeš si kterou jsi ještě nečetla.
|
20.07.2025 - 13:37
Besinka: M.A.Rek: děkuji a přeji hezký den
|
20.07.2025 - 11:08
M.A.Rek: Též se mi nechce z postele
když kočička mokrá je... ;o) |
18.07.2025 - 11:48
Besinka: divoženka1: to je dobře že máte dobrou knihovnici a dělá pro všechny maximum
|
18.07.2025 - 07:19
divoženka1: V naší vesničce střediskové je vynikající paní knihovnice a děti tam chodí už od školky na různé besedy o knížkách, výstavy prostě v knihovně to žije.S tvou myšlenkou nesouhlasím.U nás se čte a když chci nějakou knížku kterou v naši krásné knihovně nemají paní knihovnice sežene a půjčí jinde je skvělá
|
17.07.2025 - 20:23
Besinka: Lilith: děkuji
|
17.07.2025 - 20:23
Besinka: Lilith: děkuji
|
17.07.2025 - 20:22
Besinka: Lilith: děkuji
|
17.07.2025 - 19:26
Lilith: Zajímavé...
|
17.07.2025 - 19:25
Lilith: Na mne za rohem vyskočil malej kluk v kostýmu Spidermanna a oba jsme chytili záchvat smíchu... pak jsme si hezky rozuměli... ;-)
|
17.07.2025 - 19:23
Lilith: Já ráno koukám docela tupě ;-)
|
17.07.2025 - 19:20
Besinka: Lilith: děkuji a jsi skvělá
|
17.07.2025 - 19:11
Lilith: Souhlas s kolegou výše... ;-)
|
17.07.2025 - 16:52
Besinka: Děkuji za obsáhlý komentář
|
17.07.2025 - 13:43
M.A.Rek: Ba ne, čte se, čte se, čte se,
v sedě, v leže, v jednom kuse, na záchodě nebo v lese , v tramvaji i v autobuse. Často čte se, všechno čte se, pohádky mladí i staří, či horor – lék na deprese, také knížky jak se vaří, čte se poezie, román, i sci-fi o světlých zítřcích, cestopis od Zde po Omán, i v vkladních knížkách končících. Čte se, čte se, čte se, čte se, jen blbec to neunese... ;o) |
15.07.2025 - 15:47
Besinka: René Vulkán: děkuji za podporu
|
15.07.2025 - 15:45
|


