Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.05.2025 - 15:48
Besinka: ředitel: děkuji
|
25.05.2025 - 15:03
ředitel: Za kopcem je jízda králů.
|
24.05.2025 - 16:16
Besinka: ředitel: děkuji
|
24.05.2025 - 16:16
Besinka: Lilith: děkuji
|
24.05.2025 - 16:16
Besinka: Lilith: děkuji
|
24.05.2025 - 13:50
ředitel: Škoda nevyužitých příležitostí
|
24.05.2025 - 13:07
Lilith: Mjúzik mne dycky u psaní inspirovala, umí nahodit tu správnou náladu, veselí či smutek je v notách ;-)
|
24.05.2025 - 13:04
Lilith: Dobrej čajíček ;-)
|
22.05.2025 - 14:37
Besinka: Květka Š.: Ano
|
22.05.2025 - 14:01
|
20.05.2025 - 22:18
Besinka: Marťas9: děkuji za podporu
|
20.05.2025 - 22:17
Besinka: Lazar: já se snažila a zdravím od kočiček
|
20.05.2025 - 20:41
Marťas9: Objímám Jituško, vím co prožíváš, taky mám takové chvilky, i když už je to dost dlouho co ta strašná chvíle přišla...
|
20.05.2025 - 18:36
Lazar: Tak tato je skutečně optimistická. Ta na Literu je hodně smutná.
|
20.05.2025 - 16:27
Besinka: Květka Š.: Děkuji za podporu
|
20.05.2025 - 14:31
Květka Š.: -----------------
Neměj strach. Luna tě pohlídá. Potom ti pošle do šera hvězdičky a taky anděla. Tak neplač. Vrátí se máma? Ty ptáš se anděla máma od tebe odejít nechtěla... |
20.05.2025 - 08:09
Besinka: tajemství přírody: přijdou zase veselé veršíky
|
19.05.2025 - 19:26
tajemství přírody: Nepiš jen smutně, maminky jsou veselá kopa, a i když to tak někdy nevypadá, každý žertík příjde vhod.
|
19.05.2025 - 18:42
Besinka: Lazar: potkáme se spolu,ale musím napsati ještě hodně básniček
|
19.05.2025 - 18:32
Lazar: Pravdivě vyjádřený hluboký smutek. Ano - s maminkou to mám obdobně.
|


