Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
06.07.2025 - 08:37
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát za povzbuzení a objimam
06.07.2025 - 07:30
Marťas9: Taky jsem pořád zabořená v moruší, milují její tajemnou chuť...
Pa opatruj se Jituško...
03.07.2025 - 11:08
Besinka: René Vulkán: a úsměv na tváři
03.07.2025 - 11:03
René Vulkán: Jela do Prahy
na sobě
dvě dlahy
01.07.2025 - 21:52
Besinka: Lazar: děkuji, Rilke je oblíbený a je škoda, že staré se bourá a není vůle o zachování
01.07.2025 - 18:40
Lazar: Besinka: Rainer Maria Rilke se narodil v domě čp. 889/II na Jindřišské ulici č. 17. Ten dům zbourali. Nyní tam stojí tento:
https://mapy.com/cs/zakladni?pid=104060656&newest=1&yaw=5.493&fo
v=1.571&pitch=-0.558&x=14.4286149&y=50.0841366&z=19&ovl=8
01.07.2025 - 17:29
Besinka: Lazar: to bylo tak hezké u Jindřišské věže,maminka jedna stála a ukazovala malému, že se tam má dívat.Vse se zastavilo a dominoval zvon krásy a víry.
Už kvůli tomu stála cesta do Prahy pro kousek zvonu,co zůstal v mé osobě zakořeněn a hodně míle.
01.07.2025 - 16:17
Lazar: V Jindřišské ulici se narodil Rilke. Určitě to z nebe slyšel.
01.07.2025 - 06:53
Besinka: Marťas9: já jí mám pořád ráda,jen už jí prodávají v sackach
30.06.2025 - 23:59
Marťas9: Jako dítě jsem bílou kávu mívala každé ráno na snídani. Vůbec mi nevadilo, že nepijí jinou tekutinu (třeba čaj)...
Jak jsem byla po porodu, tak jsem se jí asi přepila.
Říkali mi, že je to dobré na mléko pro mimi.
28.06.2025 - 20:25
Besinka: Lazar: ať je líp...kocickam jsem dneska sehnala pamlsky se sýrem a chutnalo

Mňau
28.06.2025 - 19:14
Lazar: Besinka: Lazar je lazar. S ohledem na to, že ho bolí žaludek, jej tato báseň potěšila. Chtěl by být kocourem - žaludek by ho nebolel a měl by se u jisté Besinky jako prase v žitě.
28.06.2025 - 18:06
Besinka: Lazar: hlavně že máš radost
28.06.2025 - 18:03
Lazar: Moc děkuji. Takový diletant (jako já) si tu chválu nezaslouží.
25.06.2025 - 18:47
Besinka: Lazar: ještě bude druhá o malinách, připomínají mi babičku,trhala je,ale sama nejedla prý to je jenom pro děti,tak jsem věčným dítětem
25.06.2025 - 18:06
Lazar: Čistá zpověď o lásce k dětskému a nefalšovanému světu. Básnířce závidím. Příliš mnoho "dovozuji" ze stavu "světa".
24.06.2025 - 20:13
Besinka: Lilith: ano
24.06.2025 - 20:08
Lilith: Vejce domácí chutě neztrácí ;-)
24.06.2025 - 11:37
Besinka: René Vulkán: děkuji, zítra tam jdu zase
24.06.2025 - 11:04
René Vulkán: jak uslyšel vrtačku
byl hnedle na sračku

nejseš přece malej kluk
tak už ani muk
1 ... 85|86|87|88|89|90|91|92|93 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku