Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
26.05.2025 - 20:08
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
26.05.2025 - 18:44
Marťas9: Hudba léčí... Hezký zbytek dne Jituško
26.05.2025 - 16:58
Besinka: ředitel: mám radost
26.05.2025 - 16:39
ředitel: velmi povedené
26.05.2025 - 14:28
Besinka: René Vulkán: děkuji mockrát za povzbuzení,psala jsem ji pro mámu,aby tam nahoře viděla,moji básničku
Psaní je terapie a ta hřeje.
Bes děkuje
26.05.2025 - 14:15
René Vulkán: Já zírám. Zralá básnířka Besinka!
25.05.2025 - 22:08
Besinka: Lazar: a brzo zavoni muzika kytary a Španělka protancuje střevíc pravý
25.05.2025 - 22:05
Besinka: Lazar: já to psala ve vlaku,v Kolíně jsem přestoupila na rychlík do Přelouče a tam vzpomínala na mámu a slzela se sousedkou, když přinesla tvarohové rohlíčky
25.05.2025 - 19:06
Lazar: Ano - je to tak. Hudba je tmel, krása, jednota a láska.
25.05.2025 - 18:56
Lazar: Já brzy pojedu z Kolína opačným směrem. Přes Prahu nepojedu.
25.05.2025 - 18:40
Besinka: M.A.Rek: děkuji mockrát
25.05.2025 - 18:39
Besinka: M.A.Rek: mám je ráda
25.05.2025 - 18:38
Besinka: M.A.Rek: moc děkuji
25.05.2025 - 18:25
M.A.Rek: Ze života:

Cestou z Moravy
v Kolíně stahy
někde u Peček
čekáme dáreček
v Českém Brodu
nezastavím vodu
v úvalech dumám
kde přestřihnout mám
v Libni šňůru
hlavu vzhůru
25.05.2025 - 17:53
M.A.Rek: Že ty jsi na zajíčky? ;o)
25.05.2025 - 17:51
M.A.Rek: Jitko, moc pěkný.
25.05.2025 - 16:49
Besinka: Radegast: děkuji
25.05.2025 - 16:48
Besinka: Květka Š.: Děkuji
25.05.2025 - 16:11
Radegast: Cestou na Kolín...;-)
25.05.2025 - 15:55
Květka Š.: la la la pěkný :-)
1 ... 89|90|91|92|93|94|95|96|97 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku