Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.08.2025 - 15:07
|
07.08.2025 - 21:58
Besinka: neonancesion: máme básničky
a sladké zákusky a je líp |
07.08.2025 - 21:16
neonancesion: moje realita není tak hezká,
nebo se o tom jen píše, nevím |
07.08.2025 - 19:49
Besinka: Lilith: děkuji mockrát
|
07.08.2025 - 19:49
Besinka: Lilith: ano
|
07.08.2025 - 19:48
Besinka: Lilith: ano
|
07.08.2025 - 19:48
Besinka: Lilith: ano
|
07.08.2025 - 19:28
Lilith: Paráda!
|
07.08.2025 - 19:28
Lilith: Berušky hrdinky ;-)
|
07.08.2025 - 19:27
Lilith: Jooo, láska mezi světy... slunce a klid... ;-)
|
07.08.2025 - 19:25
Lilith: Sladkost a hudba... jůůů ;-)
|
07.08.2025 - 10:51
Besinka: Marťas9: já jednoho dědu jsem nepoznala, umřel hodně brzo a druhý měl s babičkou hospodářství a chleba se sice kupoval,ale sýr a maso bylo vlastní.
|
07.08.2025 - 09:28
Marťas9: Besinka: Na vesnici nám pečou hodně dobrý chleba...
Škoda, že jsem nikdy neokoštovala chleba, co pekl můj dědeček... Jak jsem byla malá, už ze zdravotních důvodu nepekl. |
07.08.2025 - 06:10
Besinka: neonancesion: děkuji mockrát
|
06.08.2025 - 21:54
neonancesion: Ať poutník najde domov.
|
05.08.2025 - 13:37
Besinka: neonancesion: ano
|
05.08.2025 - 13:26
neonancesion: opomíjená potravina,
přesto nejdůležitější |
04.08.2025 - 21:00
Besinka: Radegast: to je dobře a zdravím z Polabí
|
04.08.2025 - 20:24
Radegast: Líbí se mi první strofa. Hodně.
|
04.08.2025 - 14:58
Besinka: valerie: děkuji mockrát
|


