Díla : komentovaná » kategorie : Básně / Ostatní

Je z dřívejší doby, vlastně již neaktuální. Báseň měla název MYSLEL JSEM SI a hodila se k úpravě na sonet.
» 09.01.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 4(4)
» tipů: 7
Ělement života pro ženu je láska. V něm se cítí jako pstruh v bystřině.
» 10.01.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 4(4)
» tipů: 11
volnosti....
» 10.01.2013
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 9
.....
» 12.01.2013
» autor: Jiljovský
» komentářů: 4(4)
» tipů: 12
než...
» 14.01.2013
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 12
Báseň je ze starší sbírky
» 15.01.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 4(4)
» tipů: 9
Napsal jsem před třemi dny tuto báseň a poslal ji Jiřímu Žáčkovi. Jeho básně se mi líbí víc, než mé vlastní, ačkoliv nemám nouzi o polibky Múzy. Někdy mne oblízne i třikrát za den. Ale publikovat na libresu mohu jen jednu denně. Jiří mi poslal email s tímto zněním : "Pane. . .atd. (jméno neprozradím, jsem jinak Maren ) díky za milý email. S múzami buďte vytrvalý, jsou to ženy, nakonec dají všem ! Srdečně zdraví Jiří žáček. " Tak ! Múzy jsou děvky a dají všem. Veršotepci, neztrácejte naději ! Odepsal ještě ten den, co obdržel moji báseň. Tady je :
» 19.01.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 5(4)
» tipů: 13
https://www.youtube.com/watch?v=n27EKRoRlxs&list=PL0nzCN1MKt L80fE2RmWl-tohHftd4pfLS&feature=mh_lolz
» 20.01.2013
» autorka: ivkaja
» komentářů: 7(4)
» tipů: 9
Jednoho rána cestou do školy ...
» 21.01.2013
» autor: Septimus
» komentářů: 6(4)
» tipů: 4
» 22.01.2013
» autor: Vorejs
» komentářů: 4(4)
» tipů: 4
.... pro Krista ...
» 23.01.2013
» autor: HarryHH
» komentářů: 4(4)
» tipů: 13
smutněníkraso
» 26.01.2013
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 12
tajemné prozření...
» 27.01.2013
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 12
...pro básníky se zlatýma očima nevhodná
» 31.01.2013
» autorka: ann-ihilation
» komentářů: 4(4)
» tipů: 8
Napsáno dne 151110
» 01.02.2013
» autor: Anděl
» komentářů: 4(4)
» tipů: 5
Ač nejsem a nikdy nehodlám být komunistou, přesto si dovolím bujaře povyskočit a zamávat čepicí volajíc do světa šírého: "Hej, občané, vzdejme tomu čest, čemu také jest!"
» 07.02.2013
» autorka: Marianne
» komentářů: 5(4)
» tipů: 5
» 08.02.2013
» autor: Hass
» komentářů: 6(4)
» tipů: 8
a pak i tu bouři
» 09.02.2013
» autor: Fanosh
» komentářů: 4(4)
» tipů: 13
» 11.02.2013
» autorka: Lesněnka
» komentářů: 4(4)
» tipů: 7
.. byla nuda
» 12.02.2013
» autor: Septimus
» komentářů: 5(4)
» tipů: 3
1 ... 437|438|439|440|441|442|443|444|445 ... 844

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku