|
Je z dřívejší doby, vlastně již neaktuální. Báseň měla název MYSLEL JSEM SI a hodila se k úpravě na sonet.
» 09.01.2013 » autor: Jan Maren » komentářů: 4(4) » tipů: 7 |
|
Ělement života pro ženu je láska. V něm se cítí jako pstruh v bystřině.
» 10.01.2013 » autor: Jan Maren » komentářů: 4(4) » tipů: 11 |
|
volnosti....
» 10.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 9 |
|
.....
» 12.01.2013 » autor: Jiljovský » komentářů: 4(4) » tipů: 12 |
|
než...
» 14.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 12 |
|
Báseň je ze starší sbírky
» 15.01.2013 » autor: Jan Maren » komentářů: 4(4) » tipů: 9 |
|
Napsal jsem před třemi dny tuto báseň a poslal ji Jiřímu Žáčkovi. Jeho básně se mi líbí víc, než mé vlastní, ačkoliv nemám nouzi o polibky Múzy. Někdy mne oblízne i třikrát za den. Ale publikovat na libresu mohu jen jednu denně. Jiří mi poslal email s tímto zněním : "Pane. . .atd. (jméno neprozradím, jsem jinak Maren ) díky za milý email. S múzami buďte vytrvalý, jsou to ženy, nakonec dají všem ! Srdečně zdraví Jiří žáček. " Tak ! Múzy jsou děvky a dají všem. Veršotepci, neztrácejte naději !
Odepsal ještě ten den, co obdržel moji báseň. Tady je :
» 19.01.2013 » autor: Jan Maren » komentářů: 5(4) » tipů: 13 |
|
https://www.youtube.com/watch?v=n27EKRoRlxs&list=PL0nzCN1MKt
L80fE2RmWl-tohHftd4pfLS&feature=mh_lolz
» 20.01.2013 » autorka: ivkaja » komentářů: 7(4) » tipů: 9 |
|
Jednoho rána cestou do školy ...
» 21.01.2013 » autor: Septimus » komentářů: 6(4) » tipů: 4 |
|
» 22.01.2013 » autor: Vorejs » komentářů: 4(4) » tipů: 4 |
|
.... pro Krista ...
» 23.01.2013 » autor: HarryHH » komentářů: 4(4) » tipů: 13 |
|
smutněníkraso
» 26.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 12 |
|
tajemné prozření...
» 27.01.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 4(4) » tipů: 12 |
|
...pro básníky se zlatýma očima nevhodná
» 31.01.2013 » autorka: ann-ihilation » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
Napsáno dne 151110
» 01.02.2013 » autor: Anděl » komentářů: 4(4) » tipů: 5 |
|
Ač nejsem a nikdy nehodlám být komunistou, přesto si dovolím bujaře povyskočit a zamávat čepicí volajíc do světa šírého: "Hej, občané, vzdejme tomu čest, čemu také jest!"
» 07.02.2013 » autorka: Marianne » komentářů: 5(4) » tipů: 5 |
|
.. byla nuda
» 12.02.2013 » autor: Septimus » komentářů: 5(4) » tipů: 3 |


