Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
06.02.2012 - 18:18
zenge: jen otázku medvěde..kdy na dovču se jede:))Díky méďo!
06.02.2012 - 18:09
Špáďa: myslela jsem ano po sléze i spodky musí dolů:)))
06.02.2012 - 18:07
Špáďa: tak jedééém ať spodky lítaj:))Dík
06.02.2012 - 17:46
jojo druza..to je teprve začátek(jaro taky viď)pššš
ST:))
06.02.2012 - 17:41
žhář lásky zrozen k milování:))
06.02.2012 - 17:36
Špáďa: Nooo posléze i ty:))Děkuji!
06.02.2012 - 16:23
Každé dítko je dokonalej originál..ten tvůj chlapec se však doSTi podobá mému lišáčkovi:))Lepší zdravé a hyper...rozumím Ti jak moooc:))Drž se!Musím mazat rozebírá telku v obýváku:(
06.02.2012 - 16:15
roztančíme celej bar
přivábíme tisíc jar...ric, pic zdar:))ST
06.02.2012 - 16:04
júúú:)Číše lásky bezedná...suprovka:))
06.02.2012 - 15:50
ST je skvělé ze smutného vyždímat veselé:))
06.02.2012 - 15:46
Čepici nemám, ani pod ní tedy, ale závidím až se háje zelenají:))ST
06.02.2012 - 15:43
labuť: děkuji labuťko...potěšilas:)))
06.02.2012 - 15:40
mutil: ...se nedivím..tě jen čtu a skoro hořím:))Díkes!
06.02.2012 - 15:39
Kuskus Pruhovaná: Tedy proužku to se máte....u nás je zimněji:(Děkuji!:))
06.02.2012 - 15:38
churry: Jojo to jsem já..díky:))
06.02.2012 - 13:26
kavec: láska je láska...ty víš:)))Dík
06.02.2012 - 13:25
kavec: Děkuju:)))
06.02.2012 - 13:24
kavec: Děkuji Propast zkusím vypůjčit, snad ji budou mít v knihovně:))Moc ti díky, jsem ráda že se ti ulevuje...jo a psát dvěma..jsi machr..to já se nenaučila:(((Děkuju!!!!
06.02.2012 - 13:10
enigman:též si myslím, že se ctí je to lepší, než kulka do zad:(Díky:)))
06.02.2012 - 12:30
donne: díky..přidej se:)))
1 ... 277|278|279|280|281|282|283|284|285 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku