Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
18.03.2012 - 15:21
per se anoo:))
|
18.03.2012 - 15:20
to jen když STíny...silné:))
|
18.03.2012 - 15:19
hmmm jak bys asi psal kdyby utekla:))ST pane králi:))Co ti úhořiiiiiiii????
|
18.03.2012 - 11:21
prostě láska je tvůj poST:))
|
18.03.2012 - 11:20
...hele rodí se láska
tej nepřísluší maska...ST! |
18.03.2012 - 11:18
dobréééj pokus:))ST ode mne letí....
|
18.03.2012 - 11:18
mluviti STříbro, mlčeti již znáš:))
|
18.03.2012 - 11:16
Tak vítej(též jsem emigrant)Ať je Ti tu tak dobře jako mi:)))
|
18.03.2012 - 11:15
klasicky, super...ST:))
|
18.03.2012 - 11:14
Opět krásnoST:)))
|
18.03.2012 - 11:13
velmi pěkné vlnobění:))
|
18.03.2012 - 08:59
zůSTane...
|
18.03.2012 - 08:58
whauuu ST!
|
18.03.2012 - 08:58
Rozvázáno:))Vítej ať je Ti zde milo:))ST!
|
18.03.2012 - 08:56
krásné:)
|
18.03.2012 - 08:55
mno i verše ti jdou krásně..u nás rozhodně je jasně:))ST!
|
18.03.2012 - 08:51
velmi pěkné a navíc dala by se zpívat v country..mooc nyny..ST:))
|
18.03.2012 - 08:44
to je krása úplně ho vidím kocoura hmmm:))ST
|
18.03.2012 - 08:40
bolí:(ST
|
18.03.2012 - 08:37
krásně jsi popsala volnoST jedné stopy
však občas hlouposti zbytečné tropí potom již za cílem nejedou zas dávej pozor na štěrk, listí(mám radost, žes jedna z nás). Opatrně...též jsem jí valila co to dá..dnes to již vidím jinak:)) |


