Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
18.03.2012 - 15:21
per se anoo:))
18.03.2012 - 15:20
to jen když STíny...silné:))
18.03.2012 - 15:19
hmmm jak bys asi psal kdyby utekla:))ST pane králi:))Co ti úhořiiiiiiii????
18.03.2012 - 11:21
prostě láska je tvůj poST:))
18.03.2012 - 11:20
...hele rodí se láska
tej nepřísluší maska...ST!
18.03.2012 - 11:18
dobréééj pokus:))ST ode mne letí....
18.03.2012 - 11:18
mluviti STříbro, mlčeti již znáš:))
18.03.2012 - 11:16
Tak vítej(též jsem emigrant)Ať je Ti tu tak dobře jako mi:)))
18.03.2012 - 11:15
klasicky, super...ST:))
18.03.2012 - 11:14
Opět krásnoST:)))
18.03.2012 - 11:13
velmi pěkné vlnobění:))
18.03.2012 - 08:59
zůSTane...
18.03.2012 - 08:58
whauuu ST!
18.03.2012 - 08:58
Rozvázáno:))Vítej ať je Ti zde milo:))ST!
18.03.2012 - 08:56
krásné:)
18.03.2012 - 08:55
mno i verše ti jdou krásně..u nás rozhodně je jasně:))ST!
18.03.2012 - 08:51
velmi pěkné a navíc dala by se zpívat v country..mooc nyny..ST:))
18.03.2012 - 08:44
to je krása úplně ho vidím kocoura hmmm:))ST
18.03.2012 - 08:40
bolí:(ST
18.03.2012 - 08:37
krásně jsi popsala volnoST jedné stopy
však občas hlouposti zbytečné tropí
potom již za cílem nejedou zas
dávej pozor na štěrk, listí(mám radost, žes jedna z nás).
Opatrně...též jsem jí valila co to dá..dnes to již vidím jinak:))
1 ... 195|196|197|198|199|200|201|202|203 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku