Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
19.03.2012 - 08:53
hračičkááá:))KrásnoST:))
|
19.03.2012 - 08:45
Musím uznat, klobouk dolu i s ocáskem(nosím ho na klobouku)Je to praktické(někdy to zkuste pánové)
KrásnoST..jednou bych to také chtěla umět, bohužel na toto nedosáhnu:))) |
19.03.2012 - 08:42
WAYWARD: každý z Vás je umělec(každý jiným osobitým způsobem:))
lišce naskakuje ruměnec, že sežrala psa s aspikem:))) |
19.03.2012 - 08:37
boleSTnější, než nejspíš měla být...
|
19.03.2012 - 08:35
Šedobílej a vyhrál(díky nižší hmotnoSTi)...tisíc nových pamlsků přistává lehce jak volavka popelaváááá:))Opět další skvost od tebe:)
|
19.03.2012 - 08:30
Špáďa...ano na ty co mu kalí vodu:))Přesně:))
|
19.03.2012 - 08:26
Špáďa: teď už tu krásu neměň:)))
|
19.03.2012 - 08:24
uhoří než slunce usne
ve vlnách Sargasové kolébky úhoří změť těl uhoří touhou po lásce přesně tak jak jsi to chtěl...nechápu jak tam toho tolik nabušíš(klaním se opět)..vlaSTně ano vím...plodný život vedeš hihihi....smekám a obrovské díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(lidi chápete to?Ze slizkýho hada udělá hmmm!)No jo umííííí:))) |
19.03.2012 - 08:15
WAYWARD: doufám, že ne vykrvenýho hihihií bo leskle kovového hahaha:))Mám radost pane králi:))Urááááá na úúúúú(hoře:)
|
18.03.2012 - 17:41
ST...opět tě ráda čtu:))
|
18.03.2012 - 17:40
Petra: ano:( Děkuji za návštěvu:))
|
18.03.2012 - 17:38
Všechno zlé je k něčemu dobré(většinou)..dobře napsáno-ST:)
|
18.03.2012 - 17:33
ST!!!!
|
18.03.2012 - 17:31
..ani vílu neušetří:))ST!
|
18.03.2012 - 17:30
ST:)
|
18.03.2012 - 15:28
...jsme jen lidé:))
|
18.03.2012 - 15:27
určitě tam je mozek a centrum citu, vnímavoSTi...bude dost veliké:)))
|
18.03.2012 - 15:25
velmi pěkně psáno:)
|
18.03.2012 - 15:24
všechno nejjjjj:)))ST!
|
18.03.2012 - 15:23
ledově hřejivá...
|


