René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
29.02.2016 - 19:38
pobavila mě
29.02.2016 - 18:04
hmmm
29.02.2016 - 18:00
hezky hravý

takový pro kluky
29.02.2016 - 17:57
Zdravím
Vás čisté
četl jsem v listech
starých písmech
přec nedospěl jsem
.. k osvícení.



čtením jsou jen
chyby navršeny

nesmíš šetřit
halogeny
29.02.2016 - 17:53
prej ti hoši
né a né
žít v míru

to je ale caviků
... ať nevýjdou ze cviku ...

poslat na ně
IRu

+
28.02.2016 - 19:08
tančím mezi pařezy
místo nohou protézy

ps

jen asociace pro pobavení
28.02.2016 - 19:03
bujná
28.02.2016 - 10:18
:-)

milé
28.02.2016 - 10:17
připojuji se k Veru
28.02.2016 - 10:16
vzduch sládne
zakořeněn v plicích
vprostřed naší party
která kouří Sparty

PS

Pouze asociace, kterou v žádném případě nesnižuji vysokou hodnotu tvé básně.

Jen po ránu žertuju.

:-)
28.02.2016 - 10:12
:-)

přes silnici rychle nesyp
to ti radí BESIP
26.02.2016 - 16:33
Ringo: tak to mám radost
26.02.2016 - 16:15
Ringo: Tara:
mezi náma, vypadá to jakobych byl vymetačem parků a děvčaty

stejně píšu jen o manželce, jinou holku jsem nikdy neměl, v parku ani mimo park či lunapark :-)
26.02.2016 - 15:43
A v mysli příliv slaných vod
Plav! Kdo by se ti smál?
Vždyť jde ti o život..
26.02.2016 - 15:41
je to fakt
26.02.2016 - 15:36
To je jiná kráva

Radost pan Vávra najevo dává,
Oči mu začínaj vesele svítit:
„Tahle Maryša, strašná je kráva,
když mě nutí kávu vypít.

Zná ten Vávra bratry Mrštíky
chodil s nimi na štiky
Jednou mu ti bratři praví
Maryša je na popravy
Kafem si tě pohýčká
má to jako koníčka

:-)
26.02.2016 - 00:52
Mbonita:

díky Jitko
26.02.2016 - 00:51
to je až sága
26.02.2016 - 00:48
jo jo, paměť, to je mrška
26.02.2016 - 00:46
ty strohé črty básně se mi líbí
1 ... 195|196|197|198|199|200|201|202|203 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku