E.T.Jane» registrace: 30.11.2011 » 55, žena, Praha
» vzkaz
» děl: 201 |
Komentáře uživatele :
27.03.2014 - 14:30
V dnešní době
víc než hlava, bolívají záda :) Jo,už vím místo aspirinu bereme ibalgin :D Moc pěkné ** ST |
27.03.2014 - 08:19
Dík za to, že jsem se na chvilku mohla proběhnout po louce, zažlutit se od pampelišek, přivonět k létu, jaru.. Milá tvá v chladném ránu :) **
|
27.03.2014 - 08:15
S-vádivě
E-lementárně N-ápadité ST (tj.SeTsakra fajnový) |
26.03.2014 - 13:04
jj. někdy není zrovna do smíchu..ale pak najednou, potichu přijde zase úsměv do tváří a den pak jasně se prozáří..a je líp :) ** ST
|
26.03.2014 - 09:52
Wieliczka a její
nejstarší na světě doly Dosud ještě stojí a výzdoba kaplí celá ze soli ** ST |
26.03.2014 - 09:47
Pěkně se mi snilo
u tohoto příběhu Vydařené dílo se svlečenou košilí na koníčka, u břehu.. :) ** |
26.03.2014 - 09:41
šlapat na paty, ale přiměřeně, přiměřeně ..
aby se rád vracel ke své ženě :) |
24.03.2014 - 07:55
Poutavé.. opět jsem si příjemně početla. Díky :) **
|
21.03.2014 - 17:42
Melancholické,vlastně smutné.. přesto osvobozující a plné života. :)
|
20.03.2014 - 14:09
ProSTě pěkný **
|
20.03.2014 - 14:06
Vrávorající vrátka..povím ti, to byla jatka.. :)
|
20.03.2014 - 14:03
Skvělá. Plná elánu **ST
|
20.03.2014 - 10:06
Můj anděl občas stávkuje.. Možná proto,že moje já -ač nemusí, riskuje. Ale snad nezanevřel a pořád - hlavně je.
Pěkná ** |
19.03.2014 - 14:18
Něžná, přesto silná.. ST **
|
19.03.2014 - 14:16
Jé, ta je ale pěkná. Hezky si to složila :) ST
|
19.03.2014 - 13:01
Rozumím ti, byť to vidím trošku jinak (v bříšku je to plod, ne dítě).. Ale to by byla dlooouhá debata. Za sebe mohu říct,že jsem ráda, že mám za sebou dvě šťastně ukončená těhotenství :) Líbí se mi **ST
|
19.03.2014 - 12:54
Njno, život jako večírek.. užíváš si i je ti špatně :) **
|
19.03.2014 - 10:10
Doteď jsem si myslela, že oplývám nějakou představivostí, ale tys mě tímhle dílkem úplně zmrazil.. Ty nepíšeš, ty nemaluješ...ty rovnou vykresluješ ten nejmenší detail s takovou rozkošností a originalitou... Moc se mi líbí **
|
19.03.2014 - 08:58
Tak nějak :) *
|
19.03.2014 - 08:56
Já vousy (a ještě brýle) kreslím krásným modelkám v časopisech :)
Mimochodem tahle je i pro mě krásně čitelná, velmi povedená a líbí se mi třeba vtípky co jdou v řadě, dlaň s nápadem... ST tuty za ty tvoje črty :)** |


