E.T.Jane» registrace: 30.11.2011 » 55, žena, Praha
» vzkaz
» děl: 201 |
Komentáře uživatele :
06.12.2011 - 14:04
Vzala mi dech. Je moc krásná a teskná-bohužel..
|
06.12.2011 - 13:56
Ženuška ti určitě uvaří
časem i ty těstovinky a budou od srdce a lepší jak od maminky. Najdi si recept-přiměřený a budeš je mít uvařený. Tuty :) |
30.11.2011 - 19:39
Řeknu Ti/Vám
stránky eňoňuňo jak z partesu líbí se mi, líbí v novém libresu :) Děkuji Vám přátelé už necítím se v modru nesměle! |


