hloubavá» registrace: 25.11.2011 » 69, žena, Praha
» vzkaz
» děl: 81 |
Komentáře uživatele :
09.12.2011 - 22:03
Ten kruh se uzavírá...
ST! |
09.12.2011 - 21:55
Skvělé - prostě skvělé!!!
|
09.12.2011 - 21:53
Otvíráš okno představám!
ST! |
09.12.2011 - 21:51
Naděje, pokud trvá, dobře je.
|
09.12.2011 - 21:48
To nebyl vítr
ale tiché přání rozveselit trochu jednu smutnou paní. :-) |
09.12.2011 - 21:46
Vánice je lumpice! :-)
|
09.12.2011 - 21:36
A co milování s láskou? :-)
|
09.12.2011 - 21:35
...unikej všedním vteřinám...
ST! |
09.12.2011 - 19:52
Ale to je krásná báseňka pro děti (a pro mě)! :-)
|
09.12.2011 - 19:49
Souboj vášně a svědomí. Pěkné!
|
09.12.2011 - 06:10
Sonet jak má být!
|
09.12.2011 - 06:07
Autocharakteristika, která zaujme! :-)
|
09.12.2011 - 06:04
Nikdy nevíš, kdy ti zazvoní...
|
08.12.2011 - 20:59
Skvostná celá! :-)))
|
08.12.2011 - 20:57
Bluesovka jak vyšitá!
|
08.12.2011 - 18:21
Beru! :-)
|
08.12.2011 - 18:20
Jako ženská - dost dobrej! Sakra dobrej šanson!!!
|
08.12.2011 - 18:16
Pěkně pošťuchuješ, ty mrško! :-)
|
08.12.2011 - 18:15
Kyselý jablka nejím! Dozrát by mohlo, prosím! Pak ho utrhnu s chutí. :-)
|
08.12.2011 - 18:11
ANO!
|


