hloubavá

» registrace: 25.11.2011
» 69, žena, Praha
» děl: 81
» komentářů: 2179 / 1886
Komentáře uživatele :
26.12.2011 - 05:59
No nevím, nevím - svět tu bude, ale my ne.
26.12.2011 - 05:57
Nová rána vítám ráda - přinášejí naději. :-)
26.12.2011 - 05:54
Tak tohle je přesné, leč:

Esemeska
když zatiká
do ticha
vánoční noci...
25.12.2011 - 16:03
Někdy je moc slov na závadu. Krásná!
25.12.2011 - 16:00
Taky jsem zrzka - můžu přijet pobejt? :-)
25.12.2011 - 15:58
To se jí muselo říkat samo. :-)
25.12.2011 - 15:57
Doufám jenom
že jen proto
nepřestal ji
míti rád!
25.12.2011 - 15:55
Krásná miniatura!
25.12.2011 - 15:54
Ale ta je krásně veselá! :-)
25.12.2011 - 15:52
Prostě skvělé!
25.12.2011 - 15:50
Pevný boty radím! :-)
25.12.2011 - 15:48
Za tohle krásné přání
ti věru díky
a slibuji ti na svou čest
že hledám
jenom slova vlahá
pro ty, které mám
vážně ráda.
25.12.2011 - 15:43
Protože svět je takový
že začínáme zas a znova
a v nekonečnu hledáme
ta správná slova...
25.12.2011 - 15:41
Kdo by chtěl...?
25.12.2011 - 15:39
A v rezonanci jeho tónů
zní hedvábně hlas barytonu
to zimní král si zazpíval
když na citeru kdosi hrál
25.12.2011 - 15:35
Líbí!
25.12.2011 - 12:35
zenge: Blázníš? V mym věku?!
25.12.2011 - 10:54
Moc pěkná!
25.12.2011 - 10:22
Jo - láska k práci (a Sovětskýmu svazu?) - hele, nestraš! :-)
25.12.2011 - 10:20
Na tenhle prd
buď vážně hrd
hned je mi líp -
a ty máš tip.

(Teda - supertip.) :-)
1 ... 97|98|99|100|101|102|103|104|105 ... 109

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku