Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
05.07.2022 - 19:42
Květka Š.:
Ach, Ty hladíš řádky. |
04.07.2022 - 21:37
blue:
To Jacek kocourek skáče z popelnice na střechu a má výhled. Já trnu dole a on se směje nahoře. |
04.07.2022 - 21:35
blue:
A důležité, že člověk nepije sám. Pak více chutná. Kočka se sice dívá na sklenici. Ale pít nemůže. |
04.07.2022 - 21:32
tajemství přírody:
Prostě to byla směs popisů, co musela ven. To je smysl celé básně. |
04.07.2022 - 21:30
tajemství přírody:
Děkuji za podporu básničky. |
04.07.2022 - 10:49
Hodně oslovilo. Nekouřím. Ale občas píšu, protože se potřebuji vypsat. To kouřím a brečím v řádkách.
|
03.07.2022 - 02:14
blue:
Děkuji za Tvůj přesný komentář a moc si ho vážím. |
03.07.2022 - 02:13
blue:
I červené si ráda dám. Nějaké nachystám. |
02.07.2022 - 08:09
Moc hezké.
|
30.06.2022 - 20:41
Lilith:
Jsem ráda za Tvá slova. |
30.06.2022 - 16:27
Květka Š.:
Ty jsi veliká podpora. Děkuji za Tvé řádky. |
30.06.2022 - 09:23
To je hodně dobré. Obraty, touha.
|
29.06.2022 - 19:27
Silné.
|
29.06.2022 - 14:50
Květka Š.:
Ty jsi tak hodná, to se z Tvých řádků pozná. Z úst Tvých mluva příjemná. |
29.06.2022 - 14:49
Květka Š.:
Děkuji za Tvoji milou pochvalu. |
28.06.2022 - 10:09
Upřimné a velmi subjektivní. Také bych ráda věděla, jak se skrýt před povinností.
|
28.06.2022 - 10:07
hezké to máš kočičko.
|
28.06.2022 - 10:04
Smutné.
|
27.06.2022 - 21:22
Lilith:
Děkuji, milé od Tebe. |
26.06.2022 - 16:54
Ano život je věčný boj.
Člověk cítí nepokoj a smiřuje se s hezkým slovem i má ze dne krásný dojem. Víra v dobré našim krojem. |


