Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
23.07.2022 - 01:36
M.A.Rek:
Děkuji moc. |
23.07.2022 - 01:35
M.A.Rek:
Děkuji za Tvé řádky. Ono v tom horku, jak je všude. Tak voda pomůže, aby se člověk cítil lépe. |
22.07.2022 - 20:12
divoženka1:
Děkuji za Tvá slova. |
22.07.2022 - 19:36
Jé, to je hezké.
|
22.07.2022 - 19:35
Pěkné.
|
22.07.2022 - 12:13
Text mě dostal. Chápu vytečkování.
|
21.07.2022 - 17:47
Lilith:
Milá, to vedro mě pohltilo, že jsem se podělila s řádky. Někdy si ráda oblékám šedé věci, tak jsem tak trochu šedá myš. Přeji pěkný den. |
21.07.2022 - 14:12
Hezké řádky.
|
21.07.2022 - 06:55
Bezva.
|
21.07.2022 - 06:55
Líbí. Voní oceánem.
|
21.07.2022 - 05:33
M.A.Rek:
Děkuji. To teplo psalo alespoň tuto básničku, když jsem nemohla být někde na plovárně, ale byla za psacím strojem, tedy teď už přesněji za počítačem. |
20.07.2022 - 21:03
Hezké.
|
20.07.2022 - 11:02
Prima řádky.
|
19.07.2022 - 20:04
Květka Š.:
Moc děkuji, Květuško. |
19.07.2022 - 15:33
Milé řádky.
|
18.07.2022 - 20:44
A pak vrátil se čas.
Usmál se anděl, co mrtvou a pak živou vodu chtěl klást. Nechcu žádné řach. Dal jsem jim umělé pistolky, aby mohli si hrát. Jsou dospělé děti a nezkušenost s nimi letí. Ach, jen anděl se s nimi pak potí a skládá adrenalinové květy. |
18.07.2022 - 20:35
Lilith:
Jsem ráda, že jsem potěšila. Přeji krásný večer. |
18.07.2022 - 20:34
Lilith:
Opět jsi mě udělala radost a moc děkuji. Jsi anděl víš a srdce něžně maluji. Ten výkres předám ptáčkům a vezmou Ti ho do zobáčku. |
18.07.2022 - 20:32
M.A.Rek:
Krásné na Tyláku být. Řádky hřejí i dají niť. |
18.07.2022 - 20:30
Lilith:
Ach, děkuji. Moc jsi mi udělala radost. |


