Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
27.05.2022 - 14:31
M.A.Rek:
Láska je obraz mezi trny. Žádný falzifikát, ale pravý. Oáza, co v souši dává pít. Roucho, co chce osušit. Chtíč je něco, co je krátce a nepodobá se pohádce. Cítím v řádce. Cit nejkrásnější rádce. |
26.05.2022 - 21:34
Dobrý.
|
26.05.2022 - 05:41
Dobrý.
|
26.05.2022 - 05:39
tajemství přírody:
Moc děkuji. |
25.05.2022 - 19:34
Hezky jsi napsala.
|
25.05.2022 - 19:32
Květka Š.:
Ach, Květuško, ty jsi milá. |
25.05.2022 - 19:32
Květka Š.:
Děkuji za zastavení, Květuško. |
25.05.2022 - 14:14
CULIKATA:
Děkuji, jsi hodná. |
25.05.2022 - 14:13
CULIKATA:
Děkuji za zastavení. Jsi podpora a veliká. |
24.05.2022 - 22:22
Dobrý.
|
24.05.2022 - 22:21
Líbí.
|
24.05.2022 - 14:08
Děkuji za úsměv mezi řádky, co přivádí i ve smutku do pohádky.
|
24.05.2022 - 14:06
Špáďa:
Moc děkuji. Mám radost. |
24.05.2022 - 06:50
To je dobrý.
|
23.05.2022 - 11:06
ST.
|
23.05.2022 - 09:45
CULIKATA:
Děkuji. Udělala jsi mi velikou radost. Já byla včera u kamarádky a ta tuto mou vzorně četla, a tak jsem byla dojatá, že se tak krásně ujala v jejím milém hlase. Dar přijetí je nejkrásnější, co nám život dává. J. |
23.05.2022 - 09:42
CULIKATA:
Zlatá, když ona opravdu ten den, jak hodně pršelo, Mikinka byla celá na durch z toho deště, tak to dalo vzniknout básničce. Ano, ať žijí naši miláčkové. Já též mám tři. A sleduji jejich osudy. |
23.05.2022 - 05:02
raďo:
Moc děkuji. Přeji klidný den a ať nic nebolí. Ani na duši, ani na těle. |
22.05.2022 - 21:33
Lilith:
Mám radost a děkuji za milou přízeň. Zavzpomínala jsem si po letech na lidovou školu umění a vzniklo toto dílko. |
22.05.2022 - 16:49
líbí.
|


