M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
29.01.2020 - 20:31
Hádá se Eva s Adamem,
Adama už to nebaví, a tak Evě praví "Evo, otoč list". Čtu si tak Tvůj románek, a ten mne baví, a tak pravím "Valerie, otoč list"... ST |
29.01.2020 - 17:39
valerie: byron: Květka Š.: Kapka: Přes roušku na Vás prskám své děkuju.
|
29.01.2020 - 17:37
Ringo: Jestli to není tím, že nejsi vir. Aleoni se občas chovají, jako by byli obskočeni nějakým virem.
|
29.01.2020 - 17:33
Květka Š.: Kajuta: Děkuju za pozastavení se.
|
29.01.2020 - 17:31
valerie: Děkuju Valerie, mohu Tě pozvat na bonbónek?
|
29.01.2020 - 17:29
Kajuta: Děkuju :O)
|
29.01.2020 - 12:11
bezprostornost temnoty, vůně volnosti... Krása. ST
|
29.01.2020 - 12:08
... a bledne snových lític mocí.
Krásné, povedené. ST |
29.01.2020 - 12:02
A proč ta zima zimou není?
Otázka poletuje STrání, bez odpovídání. |
29.01.2020 - 11:50
ST
|
29.01.2020 - 11:49
ST
|
29.01.2020 - 11:45
vavaoko: Tara: Děkuju za pozastavení se.
|
29.01.2020 - 11:44
Ringo: Neber si to osobně, ale dal bych přednost ošklivým pannám před Tvými krásnými kilogramy. :O)
|
28.01.2020 - 21:27
ttragelaf: byron:
...mezi vírou v Boha a náboženstvím, jedno jakém, je rozdíl jako mezi aktem dívky a pietním státním aktem... Tím úryvkem si jen dovoluji upozornit, že mé trochu provokativní dílko o blbosti NENÍ o náboženství, natož pak o víře. Neb víra, dle mého názoru, není blbost. Staré texty, etické, filozofické, jedno kterého náboženství, bych rozhodně neodsuzoval. Můžou nás obohatit, poučit, pokud toho jsou schopné, a pokud jsme toho schopni my. Každý si je může vykládat po svém, pakliže však výklad vede k násilí proti komukoli, a vykládá se jako slovo boží, považuji to za zločin. |
28.01.2020 - 12:44
ttragelaf: Obávám se, že asi každý virus má tendenci se chovat podobně.
|
28.01.2020 - 12:10
Čertíci rohatí
pantátu nachytali, rohačky sáně mu očarovaly. Roha mu vzali, rohačky od sebe samy jej do duchny bílé vyklopit chtěly. Nedal se pantáta, v duchně sice skončil, a nahatá s ním sousedka veselá, natotata. ST |
28.01.2020 - 11:52
DoST dobrý.
|
27.01.2020 - 11:25
Schwalbe: matousekKkrejca: Kapka: byron: Díkyza lednové pozastavení.
|
27.01.2020 - 11:24
Ringo: To je sqwělé děkuju za doplnění. :O)
|
27.01.2020 - 11:22
byron: Lilith: matousekKkrejca: Psavec: vavaoko: Děkuju za pozastavení se a ochutnání. A Lil, že jako zkušená žena hned od začátku poznala, že nejsem tak "zkažený"...
|


