M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
02.02.2020 - 20:12
zenge: ttragelaf: Tara: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: byron:
Poděkování všem,
zatím s úsměvem,
i smíchem se zajík
Arây N. Amrmic...
02.02.2020 - 19:15
Ringo: Ano, asi jsi uhodil hlavičkou o hřebíček, jsem zavirovaný šprýmař. ;O)
02.02.2020 - 18:46
Dobré ráno,
díky za ně,
pěkně napsáno...

ST
02.02.2020 - 14:57
Tara: Milá Taro, což může být cynický (byť jen napůl a vtipný) přístup autora k poezii? Není to spíš cynickým přístupem poezie (života) k autorovi? ;O)
02.02.2020 - 14:52
Jejda, to je doST dobrý, nejsme příbuzní?
01.02.2020 - 20:47
Jasně ligotavý ST
01.02.2020 - 20:45
ST
01.02.2020 - 20:43
ST
01.02.2020 - 20:40
ST
01.02.2020 - 20:09
Ač tak nepoetické, přec velmi poetické...
31.01.2020 - 21:38
ttragelaf:
Rudnou mi líce a mumlám děkuju,
však ptám se: Jak to můžeš vědět,
což jsi mne chutnal? Víš jak šmakuju?

Díky ;O)
31.01.2020 - 19:57
Psavec: Lilith: René Vulkán: Díky za nahlédnutí i komentáře.
31.01.2020 - 19:56
Psavec: Lilith: Děkuju Vám.
31.01.2020 - 16:05
Všemi asi ne. :O)
31.01.2020 - 10:14
Lysý, dohola,
zešedlý stářím, pechem,
proklel času ráz.

ST
31.01.2020 - 09:59
Ringo: Na tupý sebeobjekt je třeba ostrého pohledu. ;O)
31.01.2020 - 08:33
Děvka v pravou chvíli,
ta udělá divy...
ST
30.01.2020 - 18:27
ST
30.01.2020 - 18:20
Copak je a není podvádění?
Dějiny jež prý byly, i to co bude?
Ježíšek a Mikuláš, že je, či není?
Že po lidech přírody neubude?

Že rybí hlavy to s námi myslí dobře?
A papež, že je zástupce Boha?
A žití, že je jen o metrixové hře?
A že ta milovaná nevzala roha?

A není podvodem i namlouvání,
že my nic, my jen muzikanti,
z not druhých jsme tu jen k hraní,
a za všechno můžou oni, tamti?

ST
30.01.2020 - 17:48
ST
1 ... 137|138|139|140|141|142|143|144|145 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku