M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
02.02.2020 - 20:12
zenge: ttragelaf: Tara: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: byron:
Poděkování všem, zatím s úsměvem, i smíchem se zajík Arây N. Amrmic... |
02.02.2020 - 19:15
Ringo: Ano, asi jsi uhodil hlavičkou o hřebíček, jsem zavirovaný šprýmař. ;O)
|
02.02.2020 - 18:46
Dobré ráno,
díky za ně, pěkně napsáno... ST |
02.02.2020 - 14:57
Tara: Milá Taro, což může být cynický (byť jen napůl a vtipný) přístup autora k poezii? Není to spíš cynickým přístupem poezie (života) k autorovi? ;O)
|
02.02.2020 - 14:52
Jejda, to je doST dobrý, nejsme příbuzní?
|
01.02.2020 - 20:47
Jasně ligotavý ST
|
01.02.2020 - 20:45
ST
|
01.02.2020 - 20:43
ST
|
01.02.2020 - 20:40
ST
|
01.02.2020 - 20:09
Ač tak nepoetické, přec velmi poetické...
|
31.01.2020 - 21:38
ttragelaf:
Rudnou mi líce a mumlám děkuju, však ptám se: Jak to můžeš vědět, což jsi mne chutnal? Víš jak šmakuju? Díky ;O) |
31.01.2020 - 19:57
Psavec: Lilith: René Vulkán: Díky za nahlédnutí i komentáře.
|
31.01.2020 - 19:56
Psavec: Lilith: Děkuju Vám.
|
31.01.2020 - 16:05
Všemi asi ne. :O)
|
31.01.2020 - 10:14
Lysý, dohola,
zešedlý stářím, pechem, proklel času ráz. ST |
31.01.2020 - 09:59
Ringo: Na tupý sebeobjekt je třeba ostrého pohledu. ;O)
|
31.01.2020 - 08:33
Děvka v pravou chvíli,
ta udělá divy... ST |
30.01.2020 - 18:27
ST
|
30.01.2020 - 18:20
Copak je a není podvádění?
Dějiny jež prý byly, i to co bude? Ježíšek a Mikuláš, že je, či není? Že po lidech přírody neubude? Že rybí hlavy to s námi myslí dobře? A papež, že je zástupce Boha? A žití, že je jen o metrixové hře? A že ta milovaná nevzala roha? A není podvodem i namlouvání, že my nic, my jen muzikanti, z not druhých jsme tu jen k hraní, a za všechno můžou oni, tamti? ST |
30.01.2020 - 17:48
ST
|


