labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
18.01.2012 - 08:11
Když ona je lenost někdy tak krásná :-))
18.01.2012 - 08:10
Něco podobnýho mám doma a občas jsem napnutá jak strunka, co vymyslí... :-))
18.01.2012 - 08:08
Za plentou noci
tiše se sní,
osudy, touhy
melodií zní
18.01.2012 - 08:06
Připomněl jsi mi Lorraine a její dílko na pokračování...
18.01.2012 - 08:04
Máš velký dar a um, jak emocím prošlapat cestu do lidských duší...
18.01.2012 - 08:02
Lechtáš život na tejmných místech nekonečnosti... tajemně a hezky. :-)
18.01.2012 - 07:58
Trefná, pěkná, POVEDENÁ!!! Určitě i Jiří Wolker by Ti zatleskal.
18.01.2012 - 07:56
Je důležité slovo říci
v pravý čas a v pravou chvíli
Však někdy je to umění
18.01.2012 - 07:55
Však já vím, kam Tě to táhne,
kde srdce Tvoje zaplesá
a duší rozhoří se krásně
touha, co tepem zamotá
18.01.2012 - 07:51
O hříchu začne se ti zdát
když doma přestaneš být rád
18.01.2012 - 07:50
S něhou jsi napsala o mužské duši a touze
Vetkala do slov vzpomínky na lásku
Na modrém podkladu, jak nebe myšlenek
Probouzíš v duši mé obrázky v láskové duze
17.01.2012 - 12:31
... a srdce klapala...***
17.01.2012 - 12:26
Čas nezatavíš, ale můžeš si ho udělat krásným... však Ty to víš.
17.01.2012 - 12:25
Znám ten pocit... můj se stáčí k mamince a pár věcem, co mám navždy schované...
17.01.2012 - 12:23
Jak píšeš... skvělé dobíjení baterek a... kola se můžou točit dál... :-)
17.01.2012 - 12:19
Utíkám si pro pastelky
namaluju tátu, mámu
a taky v kopretině včelky

:-)
17.01.2012 - 12:16
Nu což, v pekle ja aspoň teplíčko a veselo... taky tam mířím... :-))
17.01.2012 - 12:16
Však jsme v ní doma...
17.01.2012 - 12:14
To musela být přímo spanilá jízda...
17.01.2012 - 12:12
...aaaach...
1 ... 338|339|340|341|342|343|344|345|346 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku