labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
21.01.2012 - 10:52
Krásu jsi ukryl do mariáše.
|
21.01.2012 - 10:49
Něžná, jako křídla ochranná...
|
21.01.2012 - 10:29
Vyrazil jsi mi dech
to bylo prvotřídní! Večer jdu na ples baterky dobít střevíčky protančit múzu přivábit a jak mi bude zítra... Nechám se překvapit :-)) |
20.01.2012 - 15:01
Po slaných slzách přijde hezké ráno
až láskou bude namlsáno :-) |
20.01.2012 - 14:59
Za obětavost a sílu v básni, ST!
|
20.01.2012 - 14:52
Jsou to poklady, ti naši drobečci, když očka vypoulí, jihneme :-))
|
20.01.2012 - 14:47
:-))...
|
20.01.2012 - 08:22
Inu, toť otázka...
|
20.01.2012 - 08:18
Nojo, když my jsme přes tu duši... :-))
|
20.01.2012 - 08:16
Co ty víš, o čem ona přemýšlí,
když v noci hluboké si Tebe tajně prohlíží... :-) |
20.01.2012 - 08:14
Už jsem ji četla, ale pořád má grády, možná proto, že moje dcera je holka od koní... :-)
|
20.01.2012 - 08:11
Ladíte, děti, ladíte :-))
|
19.01.2012 - 14:08
Mario de Janeiro: To já děkuju, Mario.
|
19.01.2012 - 13:52
Dokud jsme touhle nemocí unášeni a létáme, není důvod léčení. Přijde-li opak, je zle a lékem je odpuštění a vymazaní všech zlých myšlenek, protože jinak se budeme trápit dlouho... a navíc, na světě je tolik krásných lidí, tak proč trpět kvůli jedinému.... Se mi to kecá, co? :-)
|
19.01.2012 - 13:44
Já mám jednoho malého na poličce u postele.
|
19.01.2012 - 13:40
Krásně si spolu ladí, obrázek i báseň.
|
18.01.2012 - 12:56
Zprvu smutek do mne příběh vlil
však konec tvář rozjasnil :-) |
18.01.2012 - 10:04
Láska obohacuje i okrádá,
roní slzy smutku i radost nechává V nás |
18.01.2012 - 08:18
Ve Tvém srdci klokotá, ne řeka, ale touha lásky... :-)
|
18.01.2012 - 08:14
Pocity spletené od sluneční záře
v bílém plédu zimních stínů zahákly se v duši mé jsou krásné, inu |


